Гроші

Антимонопольний комітет викрив змову на закупівлі у 66 млн грн з добудови центру репродукції

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Адмінколегія Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України викрила змову на закупівлі з добудови «Прикарпатського центру репродукції людини».  31 серпня 2023 року колегія винесла рішення щодо ТОВ «БК Структура» та ТОВ «БК «Княжий Галич».  Закупівля оголошувалась у 2017 році Державним закладом «Прикарпатський центр репродукції людини» Міністерства охорони здоров’я України. Очікувана вартість закупівлі – 66 595 636,40 грн.

Відділення під час розгляду справи встановило, що ТОВ «БК Структура» та ТОВ «БК «Княжий Галич», всупереч Закону України «Про публічні закупівлі», під час підготовки та проведення торгів узгоджували свою поведінку, щоб усунути конкуренцію. Про це свідчили низка зібраних доказів змови. Такі як синхронні дії під час участі в торгах, подібності в оформленні тендерних пропозицій відповідачів тощо, – повідомляють в Антимонопольному комітеті.

На основі цих та низки інших фактів, Адміністративна колегія Західного МТВ визнала ТОВ «БК Структура» та ТОВ «БК «Княжий Галич» порушниками законодавства про захист економічної конкуренції. За антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів, оштрафувала ТОВ «БК Структура» на 50 000 грн, ТОВ «БК «Княжий Галич» – 2000 гривень.

Нагадаємо, згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», підставою для відмови в участі у процедурі закупівлі є той факт, що суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів, – йдеться на сайті Західного відділення АМКУ.

З відповідними Зведеними відомостями щодо спотворення результатів торгів можна ознайомитися за цим посиланням на сайті АМКУ (постійно оновлюється).

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.