Гроші

Антимонопольний комітет викрив змову на торгах щодо ремонту народного дому у Франківську

Google+PinterestLinkedInTumblr

Адміністративна колегія Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України викрила змову між підприємцями під час закупівлі робіт з капітального ремонту народного дому “Княгинин” в Івано-Франківську.

Закупівля, очікуваною вартістю понад 4 176 254 грн, оголошувалась у 2017 році Управлінням капітального будівництва Івано-Франківського міськвиконкому.

Рішення Антимонопольний комітет виніс 12 жовтня 2023 року. У ньому визнали змову між приватним підприємством «ГалКомБуд» та товариством з обмеженою відповідальністю «Комерційна група «Інтер-Профіт» (з 30 квітня 2021 товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім «Профіт Сервіс»).

Відділення довело, що відповідачі під час підготовки та участі у торгах, узгоджували свою поведінку, щоб усунути конкуренцію. Це суперечить Закону України «Про публічні закупівлі».

На основі доказів колегія визнала дії ПП «ГалКомБуд» та ТОВ «ТД «Профіт Сервіс» порушенням законодавства про захист економічної конкуренції. Вони призвели до спотворення результатів торгів.

За змову на ПП «ГалКомБуд» та ТОВ «ТД «Профіт Сервіс» наклали штрафи: 38 000 гривень та 68 000 гривень відповідно.

Нагадаємо, також, згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», підставою для відмови в участі у процедурі закупівлі є той факт, що суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів.

З відповідними Зведеними відомостями щодо спотворення результатів торгів можна ознайомитися за цим посиланням на сайті АМКУ (постійно оновлюється).

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.