Гроші

160 тис. грн з бюджету Франківська піде на демонтаж МАФів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Частина коштів піде на демонтаж об’єктів, які вже затверджені виконкомом, решта – на майбутніх порушників.

Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради провів тендер в онлайн-системі публічних закупівель Prozorro на визначення фірми, яка займатиметься демонтажем. В онлайн – торгах взяли участь київська Пожежна будівельна фірма «Схід»  і франківський підприємець Роман Лисовенко. Перемогла пропозиція Лисовенка на суму 160 тис грн.

Як розповів “Репортеру” директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак, ця сума – не остаточна. Витрати департаменту залежатимуть від кількості фактично демонтованих об’єктів.

“Ми спрогнозували приблизну кількість об’єктів, які потрібно буде демонтувати впродовж року, – говорить Смушак. – Взяли за основу минулорічну кількість демонтажів і на таку суму провели тендер. І по факту будемо оплачувати. Не буде демонтажу – не платимо”.

Згідно з технічними умовами тендеру, орієнтовний обсяг робіт – 15 металевих гаражів, один літній майданчик, 15 тимчасових споруд та 100 об’єктів зовнішньої реклами.

Так, 12 січня виконком затвердив перелік об’єктів зовнішньої реклами та тимчасових споруд, які підлягають демонтажу. Нагадаємо, підприємці мають півроку, щоб привести вивіски у відповідний вигляд. Щодо МАФів, незаконних гаражів, реклами, їх далі демонтовуватимуть за рішеннями виконкому.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні