Гроші Світ

15 000 євро за ідею. Франківців запрошують подавати інноваційні проекти на Urban Action

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Британська Рада в Україні, Ґете-Інститут Україна та CANactions запускають програму Urban Action, яка профінансує інноваційні ідеї для розвитку міста.

cw6bllruaaa0jsq1

Програма створена для ідентифікації, підтримки та втілення інноваційних проектів міського розвитку, покликаних вдихнути нове життя в середні постіндустріальні міста по всій Україні. Особливу увагу приділять підтримці громад, які організовано працюють над вирішенням міських проблем і прагнуть залучити британський та німецький досвід в цій сфері.

З надісланих пропозицій група міжнародних експертів обере два найперспективніші проекти, кожен з яких отримає до 15,000 євро на втілення. Підтримку нададуть найбільш інноваційним архітектурним/урбаністичним проектам з культурною складовою, націленим на вирішення викликів, що стоять перед постіндустріальними містами України (з населенням у  50,000 – 600,000).

Агенції міського розвитку з Німеччини та Великої Британії будуть консультувати команди проектів-переможців, які також зможуть відвідати дані країни в рамках спеціальної навчальної подорожі по локаціях, що вже були успішно ревіталізовані.

Ключові дати:

Початок прийому заявок

15 листопада 2016

Кінець прийому заявок

16 січня 2017

Оголошення шорт-листу

24 січня 2017

Оголошення переможців

1 лютого 2017

Реалізація

лютий – листопад 2017

Для участі заповніть аплікаційну форму на сайті http://urbanaction.com.ua/ (включно з бюджетом) англійською мовою та надішліть на competition.canactions@gmail.com до 16 січня 2017 року з темою листа “Urban Action: Ім’я вашого проекту”.

За матеріалами МВК.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.