Світ

Вища освіта в Канаді – в чому переваги

Google+PinterestLinkedInTumblr

Десь з 2015 року українці можуть вільно зараховуватись та навчатись в вищих чи будь-яких учбових закладах Канади. За цей час випускники отримали не тільки дипломи, але й дозвіл на роботу в цій країні. Потрапити нашим школярам на навчання та здобути вищу освіту в Канаді з Karandash.ua досить просто. Достатньо пройти реєстрацію на сайті та уважно прочитати умови.

В чому особливості?

В Канаді всі учбові заклади децентралізовані і знаходяться під юрисдикцією тих провінцій, де вони розташовані. Тому правила вступу та плата за освіту відрізняються. За статистикою, в даній країні на освіту витрачається значно більше коштів з бюджету, чим в сусідній державі та інших розвинених країнах світу.

Канада вважається одним із лідерів, що впроваджує новітні технології в різних сферах життя й освіті. Тому багато часу в школах присвячено саме технічному прогресу та останнім розробкам в космічній галузі, мікроелектроніці і викладаються досить потужно. Канадські дипломи визнані в усьому світі, особливо поважають інженерні спеціальності та по управлінню бізнесом, тому після навчання можна працювати будь-де.

Основні переваги

До позитивних сторін навчання на території Канади https://karandash.ua/ можливо віднести:

  • Простоту вступу. Наші випускники можуть подавати традиційний пакет документів. Зарахування відбувається на основі звичайних атестатів. Випускникам українських шкіл не потрібно навчатись на підготовчих курсах.
  • Доступну ціну на навчання. Дехто вважає, що в Канаді безкоштовна освіта, але це не так. Хоча вартість навчання значно нижча ніж в інших англомовних країнах для іноземців.
  • Можливість сумісництва навчання та роботи. Ця особливість дуже імпонує українським студентам. Життя в Канаді досить вартісне, тому не завжди вистачає домашніх грошей. Тож студенти користуються нагодою, та влаштовуються на роботі. Таким чином отримують додатковий плюс по більш швидкій інтеграції в суспільство, вивченні розмовної мови.
  • Можливість еміграції. Більшість студентів, що проходять навчання в канадських закладах освіти, планують в майбутньому там залишитись. Диплом додає зайвих балів при бажанні емігрувати.
  • Значний вибір навчальних програм. Всі студенти мають вибір щодо програм навчання, його тривалості та вартості. Скажімо, студент, який отримав вищу освіту на Батьківщині може отримати післядипломну вже в Канаді. Причому вона на рік коротша і значно дешевша основної.

Відгуки бувших студентів говорять про те, що акцентується увага, в канадських закладах освіти, на самостійну роботу та практичне застосування знань. Прагнення за короткий термін набути якомога більше навичок для майбутньої професії.

Вища освіта в Канаді має багато переваг та чудову перспективу. Якщо дитина не захоче залишитися в цій країні, то зможе знайти престижну роботу на Батьківщині.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.