Світ

У Польщі відкрився ще один паспортний сервіс для українців

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Польщі (Ґданську) 30 грудня відкрився ще один сервіс, центр оформлення документів – Державна міграційна служба України поступово розширює географію надання послуг. Про це повідомляє пресслужба МВС України.

сервіс у Гданську новини Івано-Франківська

Так, 30 грудня відкрився ще один стаціонарний центр обслуговування громадян  “Паспортний сервіс” у місті Ґданськ. Новий центр розташований за адресою: Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 415, 80-309.

Там українці можуть звернутись за послугами:

  • одночасного оформлення закордонного паспорта та ID-картки
  • оформлення закордонного паспорта
  • оформлення ID-картки
  • обміну водійського посвідчення
  • страхування.

У МВС звернули увагу, що прийом заяв на оформлення паспортних документів можливий як за попереднім записом, так і у порядку “живої черги”.

Оплата здійснюється безпосередньо на місці – за допомогою сервісу онлайн-оплати послуг. Для цього необхідно мати при собі лише смартфон та реквізити банківської картки.

Графік роботи: з понеділка по суботу з 9 до 18.

МВС нагадує, що у Польщі відкрито чотири відокремлених підрозділи ДП “Документ”: у Варшаві, Кракові, Ґданську та Вроцлаві понад 100 тисяч українців вже звернулися за отриманням необхідних документів.

Наступного року планується відкриття аналогічних центрів оформлення документів у Німеччині, Іспанії, Чехії, Словаччині та Туреччині.

Читайте: Які соцвиплати та допомоги автоматично продовжаться з 1 січня

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.