Світ

У базовому таборі Евересту зафіксували коронавірус

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У південному базовому таборі Евересту, який знаходить у Непалі на висоті 5364 метрів, зафіксували перший випадок коронавірусної інфекції серед альпіністів.

Спочатку вважалося, що інфікований страждає від набряку легенів (HAPE). Тому його евакуювали на гелікоптері до лікарні в Катманду. Уже там діагностували  коронавірус, пише Репортер з посиланням на Outside.

Решта експедиційної команди, з якою підіймався альпініст, розпочала карантин у базовому таборі. Зараз там виявили лише один випадок захворювання на COVID-19, але подальше поширення хвороби може мати катастрофічні наслідки – на такій висоті повітря розріджене і організму людини бракує кисню.

Висота  базового табору особливо викликає занепокоєння, оскільки вірус може бути замаскований або прийнятий за симптоми, які зазвичай спричинені надзвичайною висотою.

Варто додати, що більшість іноземців повинні були показати негативний  результат тесту на COVID після прибуття до Непалу. Уряд країни також вимагає карантинного періоду та другого негативного тесту після прибуття, але ці правила в основному застосовуються самостійно.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.