Відео Світ

Папа Франциск закликав припинити кровопролиття в Україні (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Під час недільної зустрічі з паломниками 27 лютого Папа Франциск звернувся із закликом припинити кровопролиття в Україні.
Папа нагадав, що той, хто веде війну, той ввіряється диявольській і збоченій логіці зброї, пише Репортер з посиланням на Vatican News.

Папа новини Івано-Франківська

Дорогі брати й сестри, в ці дні нас потрясла трагічна річ: війна. Ми неодноразово молилися за те, щоб не була обрана ця дорога. І не перестаємо молитися, більше того, ще наполегливіше благаємо Бога, – сказав Папа. – Тому знову звертаюся до всіх із закликом провести 2 березня, в Попільну середу, День молитви і посту за мир в Україні. День, щоби бути поруч із стражданнями українського народу, щоб усім почуватися братами й сестрами та випрошувати в Бога кінець війни.

За словами Папи, той, хто веде війну, той забуває про людяність. Агресор не думає про людей, не має перед очима конкретне життя людей, але ставить понад усе часткові інтереси та владу.

Він ввіряється диявольській і збоченій логіці зброї, що є найвіддаленішою від Божої волі. Він віддаляється від простих людей, які хочуть миру. А в кожному конфлікті звичайні люди є справжньою жертвою, що платить особисту ціну за безумства війни. Думка лине до похилих віком, до тих, які в ці години шукають притулку, до матерів, які втікають зі своїми дітьми… Це брати й сестри, для яких є нагальним відкрити гуманітарні коридори та яких потрібно прийняти. Із серцем, яке розривається від того, що діється в Україні, – і не забуваймо про війни в інших частинах світу, як у Ємені, Сирії, Ефіопії, – повторюю: нехай замовкне зброя! Бог перебуває на боці миротворців, а не тих, які застосовують насильство. Бо той, хто любить мир, як читаємо в Конституції Італії, «відкидає війну як засіб зазіхання на свободу інших народів і як засіб вирішення міжнародних суперечок.”

Вітаючи паломників, присутніх на площі, Папа вказав на численні українські прапори, а тому звернувся із християнським привітанням українською мовою: «Слава Ісусу Христу!».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.