Світ

Латвія передаватиме ЗСУ конфісковані у п’яних водіїв автівки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сейм Латвії ухвалив поправки до закону про підтримку України. Зміни передбачають можливість безоплатної передачі Україні транспортних засобів, які належать державі. Про це йдеться у публікації Delfi, пише ЄП.

Латвія передаватиме ЗСУ конфісковані у п'яних водіїв автівки

Наразі ми можемо реалізувати конфісковані у п’яних водіїв транспортні засоби, продавши їх, здавши на переробку або розібравши на запчастини. Проте ми бачимо, що в нинішніх умовах вони були б корисною підтримкою для народу України, – заявив агентству LETA голова комісії з оборони, внутрішніх справ і запобігання корупції Раймонд Бергманіс.

Рішення про передачу транспортних засобів, що належать державі, в кожному конкретному випадку ухвалюватиме уряд. Це відбуватиметься згідно з положенням про порядок безоплатного передання державного рухомого майна у власність іноземних урядів і міжнародних організацій.

Читайте: Калуські школярі подарували Урсулі фон дер Ляєн вишитий рушник

Процес передачі транспортних засобів планується організувати через організацію, яка співпрацює з урядом України та отримала конкретні запити про допомогу, йдеться в анотації до закону.

Коаліція у Сеймі Латвії раніше досягла домовленості про те, що автомобілі, конфісковані у п’яних водіїв, можуть бути передані для потреб української армії.

У жовтні Сейм Латвії схвалив закон про криміналізацію керування авто у нетверезому стані.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.