Відео Світ

Google показав, як змінилася планета Земля з 1984 до 2020 року (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Компанія Google оновила сервіс Google Earth, відтепер користувачі можуть в режимі 3D переглянути, як змінилася Земля з 1984 до 2020 року по всьому світу.

Завдяки Timelapse в Google Earth 24 мільйони супутникових фотографій за останні 37 років об’єднані в інтерактивний 4D-досвід. Тепер кожен може спостерігати, як змінювалася планета протягом цього часу, пише bit.ua.

«За останні півстоліття наша планета зазнала швидких змін навколишнього середовища ─ більше, ніж будь-який інший момент в історії людства. Для деяких людей наслідки зміни клімату здаються абстрактними та далекими, як танення льодовиків. Завдяки Timelapse в Google Планета Земля ми маємо більш чітке уявлення про нашу мінливу планету прямо під рукою ─ таку, яка показує не просто проблеми, а й шляхи їх вирішення, а також заворожуючі красиві природні явища, що розгортаються протягом десятиліть», ─ додали в компанії Google.

Щоб дослідити Timelapse в Google Планета Земля, перейдіть на g.co/Timelapse ─ за допомогою рядка пошуку можна вибрати будь-яке місце на планеті, яке ви хочете вивчити.

«Це найбільша відео планети в світі», ─ заявили в Google.

На основі зібраних даних, Google презентувала три відеоролики: про ліси, льодовики та міста.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.