Авто

Запитай у влади (02.06.2011)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Ірина Сарфінова, пенсіонерка:— Біля пам’ятника Іванові Франку, що знаходиться у скверику на вулиці Франка поблизу поліклініки №3, зникли лавочки. Вони були красиві, з кованими поручнями, старші люди нашого мікрорайону полюбляли там відпочивати. Де ті лавочки поділися і чи збираються їх повернути?Богдан Яцишин, головний інженер КП ДРЕУ:— Більше двох місяців тому на ім’я начальника міськвідділу УМВС ми написали листа, повідомивши про викрадення лавочок на Франка. Наразі від них реакції не було. Щодо подальших дій, то за це наша служба не відповідає.Василь Гультайчук, керівник Центру зв’язків з громадськістю УМВС в Івано-Франківській області:— Повідомлення про крадіжку лавок зареєстроване у нас три місяці тому. Поки що ми не знайшли тих, хто викрав чи демонтував лавки. Подальші дії в разі знайдення особи такі: порушення кримінальної справи за статтею «Таємне викрадення майна (крадіжка)». Відповідно в такому разі людина карається штрафом до 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправними роботами на термін до двох років, або позбавленням волі на термін до трьох років.

Олег, службовець:
— Хто та коли врешті облаштує місця для відпочинку на річці Бистриця з боку багатотисячного мікрорайону Пасічна?

Володимир Юсипів, начальник КП ДРЕУ:
— На балансі нашого комунального підприємства річок немає. Лише дороги та дамби. Посередині тієї дамби, що з боку мікрорайону Пасічна, нами встановлений один сміттєвий бак. Решта – не наша господарка.

Зіновій Карабін, начальник ЖЕО №5:
— Жек займається експлуатацією житлового фонду, тому він і жек. А цей берег – просто територія, адже ніхто їй не надавав статусу відпочинкової зони, пляжу чи чогось іншого. А люди туди ходять, тому що більше не мають куди ходити.

Сьогодні там встановлені два контейнери – один від жеку, один від ДРЕУ. Ми їх поставили, аби зробити хоч щось. Якби то була офіційна зона відпочинку, то й виглядати вона мала би відповідно. Тоді там мають проводитися роботи з благоустрою. А так – це просто берег річки, який можна назвати стихійною відпочинковою зоною.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.