Авто

Якісні шини за прийнятною ціною

Google+PinterestLinkedInTumblr

Стрімке похолодання в Україні говорить про те, що незабаром на вітчизняних «шиномонтажках» мають вишикуватися черги автовласників, якім потрібно перевзути свої автомобілі. Для тих, хто не знає, коли саме потрібно міняти гуму з літньої на зимову, зазначимо, що є загальноприйняте правило, яке говорить, що міняти «взуття» авто потрібно в період, коли середньодобова температура повітря опуститься нижче семи градусів тепла за Цельсієм. Але головного болю дістанеться тим автомобілістам, кому доведеться купувати нові шини. Ціна, м’яко кажучи кусається, а рік вийшов доволі важким для кожного українця. Але нічого не поробиш, треба шукати виходи з ситуації, й про один з них читайте нижче.

Чи може щось старе бути кращим за нове?

Звичайно, всі автомобілісти, тим паче у такі складні часи, прагнуть зекономити майже на всьому. Але слід розуміти, що найголовніше для водія – забезпечення безпеки руху на дорозі. Ця тема дуже важлива, адже мова далі піде про наварні шини. Існує багато думок щодо такої гуми. Але це й не дивно, адже якість таких шин можу бути дійсно різною. «Наварка», яка виробляється підпільно не заслуговує жодної хвилини уваги водіїв. Однак в Україні є продукція, яка виробляється з дотриманням повного технологічного процесу. Саме такі шини реалізує Інтернет-магазин www.garant-shyna.com.ua. Це польська гума з наварки, яка відрізняється високими експлуатаційними характеристиками. Підвищений попит шини мають з боку власників великих вантажівок, адже нова гума на такі машини має надто високі цінники. Але з огляду на ситуацію на ринку процес наварки активно застосовується й до шин для легкових авто.

Технологія виробництва та переваги відновлених шин

Сам процес наварки шин передбачає капремонт та повне відновлення боковини та протектора. Робиться це зазвичай двома методами. Це технології холодної та гарячої наварки. При цьому останній метод вважається менш надійним та підходить лише для шин невеликого діаметра. При якісному виконанні всіх процедурних норм технологічного процесу наварки шин, підсумковий результат в плані технічних характеристик може перевершити аналогічну нову продукцію. Тому головна перевага такого товару – висока якість при низькій ціні. При цьому процедуру наварки можна виконувати декілька разів при збереженні високих експлуатаційних характеристик. Пробіг відновленої гуми може досягати 150 тисяч кілометрів.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.