Авто

Які витратні матеріали потрібні для обслуговування автомобіля TOYOTA RAV4 III?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У технічному обслуговуванні немає дрібниць. Усі розхідники мають бути якісними, змінюватися вчасно, з дотриманням заводських інструкцій.

Але найменш терпляче до термінів заміни моторне масло. Затягувати із проведенням масляного ТО не можна. Згодом у мастилі порушується кислотно-лужний баланс. У її складі не вистачає лугу, щоб нейтралізувати кислоту. Зменшення лужного числа, переважання кислоти викликає утворення механічних домішок, що агресивно атакують підшипники ковзання. Забивається масляний фільтр і мастильна рідина дедалі частіше перепускається у магістраль неочищеною.

Термін служби двигуна скорочується.

Скільки ТО потрібно пройти для TOYOTA RAV4

Відповідно до інструкції з експлуатації RAV4 регламент то Toyota RAV4 наступний:

 • Заміна моторного масла, масляного та салонного фільтра – кожні 10 тисяч, або раз на рік.
 • Стан ременя приводу допоміжних механізмів перевіряється при масляному сервісі – раз на 10000 км.
 • Гальмівна рідина, олія в редукторі та роздаванні змінюються один раз на 40 тис. км.
 • Рівень та якість олії в КПП перевіряється раз на 40 тис.
 • Охолоджувальну рідину потрібно змінити вперше через 160 тис. км, а надалі замінювати через 80 тис. км.
 • Заміна свічок запалювання – 100 тис. км.
 • Виробник не передбачає регламентної заміни ланцюга ГРМ.

Співвідношення якості/ціни на запчастини для TOYOTA RAV4

Купуючи оригінальні запчастини та витратні матеріали TOYOTA, споживач може сміливо покластися на репутацію виробника. Він гарантовано отримає якісний товар, що конструктивно ідеально підходить до автомобіля. Проте, ця впевненість часом коштує недешево. Оригінальні товари, як правило, дорожчі.

Розумно заощадити можна, встановивши аналоги запчастин. Не слід ставитись до них зверхньо. Аналоговими називаються деталі заводського, а чи не кустарного виробництва. Вони виготовляються на устаткуванні, та за технологіями, що відповідають технологічним вимогам.

При цьому деталь від одного виробника може бути аналогом для однієї марки, але оригіналом для іншої, йти у продаж під номером виробника автомобіля, і коштуватиме дорожче.

Підбір аналогів дуже суб’єктивне питання. Грунтується він на рекомендаціях продавців, інформації в інтернеті, особистому досвіді. І не один із цих критеріїв не можна назвати повністю об’єктивним.

Багато параметрів оцінити практично неможливо. Важко, наприклад сказати, який з повітряних фільтрів краще очищає повітря. Зазвичай, якщо елемент не викликає нарікань по установці, то якість вважається хорошим.

Аналіз ринку на основі попиту, відгуків власників допомагає створити приблизно об’єктивну картину, купити запчастини toyota rav4 виходячи з розумного співвідношення ціни і якості.

Витратні матеріали

 • Оригінальний масляний фільтр коштує близько 400 грн. Майже вдвічі дешевше можна придбати фільтри MANN. Популярна продукція Bosch, Japan cars, Nitto
 • Фільтр паливний SCT заслужив на довіру покупців
 • Фільтр повітряний. Як і у випадку масляного фільтра, популярні аналоги від Nipparts, Japan cars
 • Салонний фільтр Серед салонних фільтрів лідирує російський виробник Невський фільтр.
 • Ремінь допоміжних механізмів. Розумною альтернативою заслужено вважаються ремені виробництва Contitech, Gets.
 • Свічки запалювання Bosch, Brisk, Denso
 • Toyota RAV4 (III) – розхідники на DRIVE2

Сформувати власну думку автоаматорам допомагає інтернет-ресурс DRIVE2. Автори публікацій діляться своїми враженнями. Як аргументи за і проти вони наводять життєві випадки, дають рекомендації та намагаються узагальнити досвід.

Щоб не потонути в морі інформації, на DRIVE2 є фільтр, що дозволяє вибрати статті з необхідної тематики. Однак це не гарантує, що ви отримаєте відповідь на запитання. Не чекайте побачити детально опрацьований список оптимізованих за ціною та якістю розхідників, хоча щось подібне зустрічається.

Одна із статей називається “Довідник з розхідників …” Автор проробив величезну роботу, зібравши матеріал по одній з модифікацій Toyota Rav4.

Як підібрати та купити запчастини до TOYOTA RAV4?

Toyota Rav4 – стандартний автомобіль, що має, проте багато модифікацій. Принцип пошуку запчастин не відрізняється від будь-якої іншої марки.

Можна безпосередньо звернутися до улюбленого магазину, з проханням підібрати розхідники. Справа займе кілька хвилин.

За маркою машини, модифікації, рік випуску і т.д.

Найправильніший, надійний спосіб – пошук за VIN кодом. 17-ти значний ідентифікаційний номер зберігає всю інформацію про вашому автомобілі. Прикра помилки при пошуку по VIN трапляються, але вкрай рідко, і в основному це пов’язано з машинами старше 15 років. Багато пошукових систем дозволяють підібрати аналог за номером оригінальної деталі – теж дуже зручний спосіб купити запчастини для Toyota RAV4.

Чому вигідніше замовити запчастини на TOYOTA RAV4 в інтернет-магазині?

Товари, що пропонуються в інтернет магазині дешевше, оскільки в їхню ціну не включена оренда приміщення, зарплата співробітників, яких в інтернет-магазині просто немає, та й ланцюжки посередників, логістики набагато коротші. В інтернет-магазині можна легко і швидко прогулятися всіма полицями з товарами, не відходячи від комп’ютера.

Однак, віддалений спосіб продажів не дозволяє побачити деталь наживо, доторкнутися до деталі, оцінити якість обробки, зварний шов і лакофарбове покриття.

Багато торговельних організацій мають як online, так і offline майданчики. Наприклад, Hotauto Parts. У нас ви можете знайти та замовити деталь віддалено, але прийти особисто, щоб переконатися у її якості. Наші фахівці перевірять працездатність складного технічного вузла, допоможуть правильно вибрати та купити кузовні запчастини toyota rav4.

Hotautoparts настійно не рекомендує купувати Б/У розхідники для ТО. Ми швидко та якісно підберемо вам нові деталі – аналоги та оригінальні.

Як заощадити на ТО

На прикладі ТО-1 можна сказати:

Загальна вартість сервісу – 5000-6000 грн. З них 1500 – 1800 піде на запчастини. Грубо кажучи 4000 грн – це робота.

Виконуючи роботу самостійно, десятку заощадимо. Використовуючи як розхідники аналоги, 1800 грн, що залишилися, можна скоротити до 700-1000.

Що ми втрачаємо

Працюючи самостійно, ви, швидше за все, не проведете комп’ютерну діагностику.

Далеко не у всіх у гаражі є витяг. Якість огляду ходової вже не те. Навіть на ямі.

Проходити ТО на нових автомобілях необхідно у офіційного дилера для підтримки гарантії. Нехтування цією умовою може звернути економію на збитки.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.