Авто

Як зручно та швидко пересуватися столицею

Google+PinterestLinkedInTumblr

Мешканці та гості столиці напевно знають, як важко та незручно пересуватись містом за допомогою громадського транспорту. Окрім незручностей це займає ще і безліч часу. Труднощів додають ще карантинні обмеження. Який може бути вихід в ситуації, коли пересуватись треба часто та на далекі відстані? Безальтернативний варіант – оренда електромобіля в Києві. В умовах великого міста переваги, якими володіють такі автівки, просто незамінні. Тим паче, що взяти в оренду електромобіль у столиці на сьогодні можна абсолютно без будь-яких проблем. А вартість послуги, при великій потребі у постійному переміщені містом, вийде значно дешевше, ніж постійні поїздки на таксі.

Основні переваги оренди електромобіля в Києві

Автомобілі, які працюють за допомогою електродвигунів, мають переваги, які так потрібні водіям столиці. Маневровість електромобілів допомагає при паркуванні та в пробках, а витрати на експлуатацію дуже низькі. Серед інших переваг можна виділити також тиху ходу авто, надійність та довговічність, компактний розмір, новітні технології. Звичайно, основна перевага електрокарів – їх екологічність. Завдяки відсутності шкідливих вихлопів такі автівки та їх володарі сприяють збереженню природних ресурсів, та чистоти довкілля.

На сьогодні забронювати електромобіль в столиці достатньо легко. Гнучкі умови прокату авто пропонує компанія NarsCars. Ознайомившись із тарифами компанії, необхідно обрати електрокар, якщо потрібно, замовити встановлення додаткового обладнання, наприклад дитячого крісла, навігатора тощо. Далі слід домовитись про умови видачі та повернення авто. Після цього угоду можна вважати завершеною, звісно, за наявності в орендатора документів. Це паспорт, водійське посвідчення, а для громадян України ще й ІПН.

Міфи про електромобілі

Коли у світі з’являється щось нове, яке кардинально відрізняється від звичного, про це починає ходити багато іноді безглуздих чуток. На щастя, більша кількість міфів про електромобілі розвіялись самі собою. Сучасні батареї електрокарів забезпечують тривалий пробіг, а кількість зарядних станцій в Україні достатня, щоб можна було спокійно мандрувати країною. Звичайно, в такому випадку слід заздалегідь скласти маршрут, але таке планування не повинно зайняти велику кількість часу, бо інфраструктура з обслуговування електромобілів розширюється практично щодня. Тож причин, щоб відмовитись від задоволення експлуатації електромобіля, практично відсутні.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.