Авто

Як вигідно продати автомобіль

Google+PinterestLinkedInTumblr

Якщо ви досвідчений автомобіліст, у вас багато вільного часу та обмежені фінансові обставини, підготувати автомобіль до продажу можна самостійно, пише Сьогодні.

avt

Для початку потрібно визначитися, готові ви возитися з машиною, щоб максимально усунути недоліки, чи хочете якнайшвидше отримати гроші.

У першому випадку доведеться свідомо зробити хорошу знижку потенційному покупцеві. Пам’ятайте, що ринкові умови такі, що ви повинні завжди тримати ціну на 5-6% вище тієї, за яку готові продати товар, щоб можна було торгуватися. Якщо ж поспішати нікуди, то вартість можна завищити приблизно на 10%.

Більшість покупців цікавлять дрібні вм’ятини на кузові, приховані дефекти і, як уже говорилося, чистота салону. Якщо усунути все це, то вашим покупцям буде приємніше оглядати машину і з’являється велика ймовірність здійснення угоди. Не намагайтеся нав’язати машину розповідями про те, яка вона чудова, це може насторожити. Чітко і виразно відповідайте тільки на ті запитання, які вам поставлять, навіть якщо вони здаватимуться вам не дуже компетентними.

Починати підготовку автомобіля до продажу треба з двигуна. Відрегулюйте подачу масла і палива, щоб двигун заводився з одного обороту. Залийте паливні присадки, які зменшать задимленість і поліпшать його потужність. Постарайтеся усунути сторонні стуки і шуми.

Допускається наявність незначних слідів масла на місцях з’єднання деталей мотора. Зовні вони виглядають так, ніби сталося запотівання двигуна. У жодному разі не треба відмивати їх. Покупець повинен переконатися, що немає сильного витоку масла. Так само це стосується і коробки передач, і вузлів підвіски.

Свічки запалювання треба зняти й очистити, зменшити зазори в свічках до 0,8 мм. Робота двигуна від цього стане рівнішою, без ривків. Краще перед продажем автомобіля поміняти мастило. Якщо не допоможе, поміняти свічки.

Якщо ви обробите кришку трамблера будь-яким з водовідштовхувальних препаратів, двигун стане заводитися швидше.

Розширювальний бачок треба також відмити, щоб покупець не помітив брудну та іржаву систему охолодження вашого автомобіля.

Усуньте скрипи приводних ременів.

Перевірте електропроводку і якщо вона не в порядку, треба усунути неполадки.

Відмийте до блиску салон автомобіля, пропилососьте і почистіть оббивку крісел у салоні. Натріть до блиску приладову панель. Зробіть все так, щоб потенційному покупцеві не хотілося виходити з салону. Людина, особливо початківець автолюбитель, може закохатися в дизайн автомобіля або в красу і комфортність салону настільки, що забуде звернути увагу на технічну сторону.

Приведіть до ладу багажник, приберіть все зайве і почистіть.

Передпродажна підготовка передбачає і ремонт кузова. Якщо ви хочете продати свій автомобіль більш вигідно, доведеться трохи витратитися. Відрихтувати, підфарбувати і видалити іржу.

Перед продажем автомобіля не економте на якості бензину. Заправити автомашину необхідно тільки якісним бензином.
Звичайно, можна і заощадити гроші на передпродажній підготовки і спробувати обдурити покупця різними способами, щоб не усувати, а тільки прикривати недоліки в технічному стані автомобіля або зовнішньому вигляді. Однак наші люди далеко не дурні, і можуть прийти зі знаючим автолюбителем або просто попросити перевірити стан автомобіля на СТО.

Загалом, якщо ви чесна людина, проведіть передпродажну підготовку автомобіля так, як зробили б це для себе.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.