Авто

Використання МБС шлангів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Для злагодженої роботи різних систем автомобіля, необхідне з’єднання, яке не руйнується під впливом бензину та інших хімічних рідин. Для цих цілей використовується стійкі шланги, рукави і трубки. МБС рукава – це трубопровід, який відрізняється гнучкістю, призначений для перекачування, подачі бензину, або інших продуктів переробки нафтопродуктів.

Призначення шлангів МБС 
  • Для герметичного з’єднання деталей в паливній системі
  • Використовується в гідравлічних системах високого і низького тиску
  • В виробничому обладнанні, для транспортування нафтопродуктів між ємностями
  • Для фасування агресивних рідин

Основна перевага на відміну від металевих трубопроводів – в них можливо змішування компонентів. При цьому рукав не деформуються, і не вступає в реакцію з агресивними рідинами. Саме тому шланги МБС такі поширені в різних галузях техніки і промисловості.

Класифікація шлангів МБС:

Гумові. В зовні і всередині такий трубопровід і виготовлений з гуми з додаванням певних елементів, які надають стійкості, і хімічної інертнорсті по відношенню до продуктів нафтопереробки.

ПВХ. Внутрішня так і зовнішня частина виготовлена з полівінілхлориду, який теж відрізняється стійкістю до агресивних середовищ.

В цілому рукава розподіляють на напірні та всмоктувальні , універсальні. Вибір того чи іншого виду шлангу залежить від сфери використання.

Сфера використання

Найбільш надійними вважаються комбіновані шланги МБС з армуванням. В основі лежить звичайна гума, яка знаходиться як зовні, так і всередині трубки. Однак всередині є посилення з ниток, або текстильного матеріалу. Це робить шланг пластичним, і він не розривається в місцях згинання. Для захисту використовують також тонкий дріт, який продовжує термін служби гумових трубок, і робить їх використання більш комфортним.

Деякі шланги додатково комплектуються арматурою, яка знаходиться в кінці або з двох сторін. Вони використовуються для установки в агрегатах автомобілів. Вони обрізані під необхідний розмір, і відрізняються чітко встановленими характеристиками. Тобто це вироби і деталі для певних потреб, їх складно назвати універсальними.

Під час вибору таких шлангів в першу чергу враховується їх призначення та умови експлуатації. Для використання з метою транспортування або перекачування палива або мастила, досить придбати найпростіший і недорогий варіант з ПВХ. Основна перевага в легкості, зручності застосування. Однак якщо необхідно відремонтувати гальмівну систему, краще використовувати гумові шланги. Це дешево та дозволяє зекономити кошти, а також стійкі до агресивного середовища.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.