Авто

Вигоди покупки авто з США і транспортування в Україну

Google+PinterestLinkedInTumblr

Багато автолюбителів вибирають і купують машини на тривалий термін, тому переживають, щоб покупка пройшла дуже успішно і вигідно. Одні звертають увагу тільки на новий автотранспорт, інші – зацікавлені у придбанні б/у авто. Головне, що в будь-якому випадку можна заощадити, якщо купити авто з США за допомогою компетентних помічників компанії Carfast.express.

Старі машини з США – економія до 40%

У Штатах тисячі автомобільних аукціонів торгують уживаними машинами. Асортимент величезний тому, що американці швидко позбуваються від автомобілів, які їх вже не влаштовують з різних причин: подряпини після невдалого паркування, зіткнення з кимось або чимось, крадіжки, бажання просто змінити модель. У американських автолюбителів, навіть не дуже забезпечених, є можливість міняти автомобілі по своєму бажанню. Серед американців перепродувати такі авто складно, їх мало хто купує. Машини списують і віддають на Автоаукціони, де просто автомобільний рай для українських покупців, які можуть знайти майже нові автомобілі за заниженою вартістю.

Так, витрати для українців виключно придбанням автотехніки на аукціоні не обмежуються. Додаткові фінансові витрати: аукціонний збір, доставка авто сухопутно в порт США, транспортування морським шляхом до Одеси, митне оформлення, отримання сертифікату, постановка на облік. Однак навіть з усіма додатковими витратами економія для українських покупців солідна – до 40% в порівнянні з покупкою аналогічної моделі на вітчизняному авторинку.

Автомобілі з США з унікальними характеристиками і інша техніка

Багато автовиробників світу випускали моделі виключно для американців, так як орієнтувалися на їх високу купівельну спроможність і неймовірну пристрасть до всього інноваційного і комфортабельного. Тому в Америці реально знайти різні автомобілі, яких ніколи не продавали ні в Україні ні в Еврпопі:

  • американська класика;
  • унікальні моделі в оригінальних комплектаціях тільки ринку США;
  • пікапи і маслкар.

Тут найширший асортимент трохи пошкоджених автотранспортних засобів за дуже низькими цінами. Плюс на продаж виставлені не тільки автомобілі. Покупці вибирають квадроцикли, мотоцикли, вантажну техніку. У кращому випадку доставка авто з США в Україну займає близько 6 тижнів, найчастіше – 8 тижнів.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.