Авто

Вибираємо дзеркало в машину

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Дзеркало в машині – це така річ, яка псується чи ламається дуже рідко. Проте, замінюють її зовсім з інших причин. Наприклад, машини заводської збірки не часто можуть похвалитися дзеркалами з широким кутом огляду. А саме завдяки дзеркалам можна маневрувати на дорозі, паркуватися і не переживати за свою власну безпеку чи пасажирів, а також за інші машини.

Основні характеристики панорамних дзеркал

Такі дзеркала відрізняються від звичайних формою. Вони бувають різні за розмірами, та проте, якщо навіть взяти звичайне дзеркало і панорамне однакового розміру, можна побачити величезну різницю в кутах огляду. Загалом кривизна дзеркала не може перевищувати 1200 мм, оскільки в іншому випадку зображення буде змінюватися і визначити точну відстань для водія буде дуже важко.

Дзеркало в машину може бути розміром:

· 240-280 мм – це переважно малі або стандартні дзеркала;

· 300-360 мм – такі дзеркала ідеально підходять для легкових автомобілей;

· 400-450 мм – їх ставлять в мікроавтобуси та позашляховики.

Додатковий функціонал панорамних дзеркал

Завдяки розробкам виробників, можна придбати дзеркала, які мають:

· Покриття проти відблисків – такі дзеркала можуть відсвічувати голубим чи золотистим кольором, залежно від того, яке на них покриття. Це не дає водію можливості засліпитися від фар зустрічної машини, ліхтарів або сонячного світла;

· Затемнене зображення – вони ідеально підходять для машин з прозорим склом;

· Освітлене зображення – такі дзеркала ставлять в автомобілі з тонованим склом.

Окрім цього дзеркала можуть бути звичайними, з простим кріпленням або мати вмонтовані прибори – наприклад, електронний годинник. Окрім цього можна вмонтувати відеореєстратор, підсвітку або монітор.

Як правильно вибрати потрібне дзеркало?

Купити якісні та надійні дзеркала можна в інтернет-магазині e-zipavto.com. Ви зможете підібрати товари різноманітних виробників за такими цінами, які підійдуть вам найкраще. Покупка в інтернет-магазині e-zipavto.com збереже ваш час, оскільки вибрати дзеркало можна по:

1. VIN – коду машини – завдяки цьому можна знайти оригінальних виробників та отримати потрібну деталь. Тут практично неможливо помилитися, оскільки завдяки спеціальному коду ви отримаєте те дзеркало, яке точно підійде для вашого автомобіля;

2. Характеристикам машини – тут потрібно знати рік випуску автомобіля, марку та модель.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.