Авто

Вибираємо амортизатор

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З якою періодичністю потрібно змінювати амортизатор в машині? Над цим питанням часто задумуються власники транспортних засобів, які переймаються безпекою руху. Деякі водії купують новий амортизатор вже тоді, коли стара деталь повністю виходить з ладу. Інші ж здійснюють заміну при перших ознаках несправності. У будь-якому випадку, вчасна заміна амортизатора є дуже важливою, адже від цього залежить безпека пересування транспортним засобом.

Як зрозуміти що амортизатор виходить з ладу?

Іноді трапляється так що, машину на нерівній поверхні починає ніби розгойдувати. Ця типова ситуація добре відома водіям та є однією з ознак зносу амортизатора. Дуже часто ознакою виходу з ладу амортизатора є збільшення гальмівного шляху. Водій просто помічає, що автомобіль зупиняється надто повільно.

Перевірити справність деталі можна й іншим способом. Достатньо руками розхитати перед або зад автомобіля. Якщо після припинення таких дій авто буде здійснювати більше одного ходу вниз-вверх – ймовірніше всього амортизатор потребує заміни. Про вихід з ладу амортизатора також можуть свідчити сліди виходу рідини. Якщо ви помітили такі характерні ознаки – не зволікайте! В такому випадку варто здійснити діагностику амортизатора та замінити зношену деталь на нову.

Якісний амортизатор – запорука комфортного водіння!

Де сьогодні можна придбати хороший амортизатор, який прослужить довгий час? Якщо ви хочете встановити у своєму автомобілі високоякісний амортизатор, який буде поєднувати в собі лише найкращі складові, варто віддавати перевагу ліцензійним запчастинам. Рекомендуємо звернути особливу увагу на амортизатор каяба, який є одночасним втіленням якості, надійності та доступності. Амортизатори цієї марки мають багато суттєвих переваг серед інших. Усі вони оснащені функцією саморегуляції. Амортизатори виготовлені з якісного металу, що забезпечує великий термін експлуатації.

Придбати амортизатор каяба можна на сайті japan-cars.com.ua. Магазин пропонує оригінальні запчастини, які мають відповідні сертифікати якості. Саме тому купуючи тут, можете бути впевнені в оригінальності запропонованих товарів. Зручна форма пошуку на сайті допоможе швидко відшукати потрібну деталь. Ви також можете скористатись допомогою кваліфікованих менеджерів у разі виникнення труднощів з замовленням.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.