Авто

Вулиця Тарнавського у Франківську матиме двосторонній рух – Смушак

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Найближчим часом у Франківську запровадять режим двостороннього руху на всій вулиці Тарнавського – від Василіянок до Купчинського. Про це повідомив заступник міського Голови Михайло Смушак.

Вулиця Тарнавського, фото: Вікіпедія

Таке рішення обумовлене новою схемою руху на перехресті з Дністровською, – пише Смушак. – Крім того, зміни будуть синхронізовані з оновленою циклограмою роботи світлофора, який доповниться додатковими секціями та фазами.

Смушак Тарнавського новини Івано-Франківська_1

За його словами, серед найбільш помітних нововведень будуть:

  • можливість здійснення лівого повороту з Василіянок на Тарнавського в окрему фазу;
  • можливість руху прямо з вулиці Дністровської на вулицю Тарнавського;
  • новий пішохідний перехід через вулицю Василіянок;
  • можливість здійснення правого повороту з Василіянок на Тарнавського.

Смушак Тарнавського новини Івано-Франківська_1

Нова циклограма світлофору складатиметься з чотирьох фаз, і буде практично безконфліктною, що суттєво підвищить безпеку дорожнього руху на даному перехресті, – також повідомляє Михайло Смушак. – Рух з усіх напрямків буде більш плавним і передбачуваним. Разом з тим, запроваджуючи таке рішення, ми розраховуємо збільшити пропускну здатність перехрестя за рахунок використання потенціалу вулиці Тарнавського. Відтак, розраховуємо відчутно розвантажити ділянку вулиці Василіянок в сторону до Вовчинецької та вулиці Галицької, спростивши тим самим рух приватного та громадського транспорту.

Читайте: Поліцейські затримали злодія, що вкрав авто у Коломиї та потрапив у ДТП

Окрім того, завдяки цьому рішенню планується врівноважимо потоки заїзду на кільце на перехресті вулиць Вовчинецької-Привокзальної та Купчинського. Зараз воно, каже Смушак, дещо розсинхронізоване відсутністю постійного потоку транспорту з вулиці Купчинського. Як наслідок, заїзд на кільце з Привокзальної був завжди довшим за рух з Вовчинецької.

В переддень змін схеми організації дорожнього руху по вулиці Тарнавського ми додатково про це обов’язково повідомимо, – додає Михайло Смушак.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.