Авто

У Франківську вулицю Целевича відремонтують за п’ять мільйонів

Google+PinterestLinkedInTumblr

Управління капітального будівництва Івано-Франківського міськвиконкому за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Будівельна компанія «ТрейдЗахідБуд» на вибірковий капітальний ремонт вулиці Целевича вартістю 4,94 млн грн. Про це повідомляє портал Наші гроші, посилаючись на «Вісник державних закупівель».

dorog

Загальна площа ремонту складає 7707 кв. м.Передбачено зняття дорожного покриття і влаштування нового, ремонт ділянок каналізації, звалювання і корчування дерев, встановлення бордюрів, ремонт тротуарів, нанесення розмітки та ін.

«БК ТрейдЗахідБуд» заснували Ігор Дем’янів і Юрій Ткачук. На тендерах компанія вказує для зв’язку телефон 0342-559-696, яким користується ПП «Ростімекс» Ростислава Кукурудза, депутата Івано-Франківської міськради від «Фронту Змін». Компанія «Ростімекс» займається продуктами харчування.

Єдиним конкурентом на торгах було ТОВ «Івано-Франківськавтодор», що заснували Андрій Шуневич та Ігор Возний, депутат Надвірнянської міської ради, обраного від «Сильної України» Сергія Тігіпка. Наразі Возний входить до депутатської групи «Рідне місто».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.