Авто Відео Світ

У Франківську на вулиці Коновальця люди не дозволили водію проїхати тротуаром (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську на вулиці Коновальця біля пам’ятника Степану Бандері по тротуару через автобусну зупинку їхав автомобіль “Hyundai”. На зауваження пішоходів водій нагрубив та продовжував свій рух, незважаючи на людей.

“На вулиці Коновальця навпроти дитячої обласної лікарні (виїзду з приймального віділення), час приблизно 12:00, 13 жовтня.

Автомобіль марки Hyundai (сірого кольру) з номерним знаком(АТ 1779 ВА) здійснив виїзд на тротуар, де було багато людей, переважно студентів і продовжив рух по зупинці, зачепивши одного чоловіка. Ми зупинили даний автомобіль, попросили водія з’їхати, але він не захотів нас послухати і намагався проїхати дальше. Зрозумівши, що йому це не вдасться, почав рух назад, де було багато людей і розвертатися, щоб виїхати передом. Ми заблокували машину і викликали ДАІ (ДАІ як завжди не приїхали,за що ми їм дуже “вдячні”). На допомогу автомобілю прийшли якісь люди в спортивній формі, почалася штовханина і в цей час автомобіль втік.

Хотілося б подякувати перехожм, які були присутні і допомагали нам, а особливо студентам з Коледжу технології і бізнесу і студентам Технікума ресторанного сервісу і туризму і з ППЛ.” – цитує засновника Громадського руху СтопХам Івано-Франківськ Максима КалинаFranyk.com.

Write A Comment