Авто Відео

У Франківську ліквідували два маршрути, а ще два – об’єднали (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Мешканцям Івано-Франківська доведеться звикати до нововведень в міській маршрутній мережі.

Так зокрема, планується продовжити комунальний маршрут №55 до Драгомирчан, а 40-ві автобуси з автостанції №3 завертатимуть в Крихівці. Зміни торкнуться й приватних маршрутів: одні ліквідовують, інші – об’єднують, пише Репортер з посиланням на 402 Канал.

“Це у зв’язку з тим, що розвивається комунальний транспорт, – говорить начальник управління транспорту і зв’язку Андрій Гіглюк. – Певні маршрути запустили як комунальні, відповідно приватний перевізник не має змісту туди їхати”.

Йдеться про приватні маршрути № 23, 43. А 32 з 34 об’єднають як один маршрут, який буде курсувати від села Вовчинець до обласної лікарні. На ньому планується 10 автобусів.

За словами перевізників, через карантинні обмеження дохід впав удвічі, а подекуди втричі. Декілька маршрутів уже зникли через нерентабельність. А місто не відшкодовує перевезення пільговиків.

“По-перше, немає кого возити. Зранку ми веземо весь автобус пільговиків. А люди, які їдуть на роботу, навіть не можуть сісти. Техніка у поганому стані. У комунальному транспорті компенсується все повністю, а у нас відшкодування – нуль”, – каже голова спілки перевізників Олег Стахів.

Більше дивіться у сюжеті телеканалу 402.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні