Авто

У Болехові зловили автомобіль з підробленим техпаспортом

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У неділю, 25жовтня, інспектори Калуського взводу роти ДПС ДАІ зупинили в Болехові водія автомобіля BMW-325 за порушення Правил дорожнього руху. При перевірці документів інспектор запідозрив, що свідоцтво про реєстрацію машини може бути підробленим, повідомляє прес-служба обласного ДАІ.

При огляді автомобіля номер кузова співпадав із записами в свідоцтві про реєстрацію. Даішники перевірили інформацію по базі даних «Автомобіль». Тоді вони виявили невідповідність номера кузова автомобіля із даними цієї бази «Автомобіль». Справа в тому, що за вказаним номером кузова ніякого автомобіля в базі не було.

Дізнавшись про нелегальність придбаного авто, власник впав у розпач. Він нічого не зміг пояснити. Коли чоловік купляв автомобіль на авторинку, то не звернувся до Державтоінспекції, щоб перевірити законність покупки.

Щоб не потрапити у тенета шахраїв, Державтоінспекція радить при купівлі транспортних засобів обов’язково зверніться в ДАІ, щоб перевірити автомобіль по наявних базах даних та бути упевненим, що купляєте автомобіль законного походження.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні