Авто

ТО для автомобіля марки Рено: що потрібно робити і чому це є важливим

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Автомобілі марки Рено є одними з кращих серед різноманітних версій авто від європейських і провідних глобальних автовиробників. Ці автомобілі за належного догляду тривалий час забезпечують власника надійним видом індивідуального чи комерційного транспорту.

Якісне, швидке, обслуговування пропонує Рено сервіс “Гермес”, який включає повне ТО автомобілів марки Renault. Для техобслуговування виконуються всі рекомендації виробника.

ТО для автомобіля марки Рено: що потрібно робити і чому це є важливим

Сервісний центр Рено у Львові Germes допоможе перевірити відповідність поточного технічного стану, ефективності роботи ключових вузлів і елементів, вимогам роботи автомобіля цієї марки і конкретної моделі. Майстри сервісу виконають:

  • загальний огляд автомобіля;
  • всі передбачені ТО заходи для підтримки роботи авто;
  • перевірку найбільш вразливих деталей і вузлів, механізмів.

Також визначаються і коригуються показники ефективної технічної експлуатації та виконуються всі технічні заходи щодо безпеки водія і пасажирів.

Особливості обслуговування автомобілів марки Рено

Більшість автомобілів марки “Рено” мають гарантію на 3 роки експлуатації без проведення поточних ремонтних робіт. Необхідно виконувати лише планове ТО, якщо авто не потрапляє в аварії. Межею гарантійних зобов’язань зазвичай є також показник 100 000 кілометрів пробігу.

Перше планове ТО автівки марки “Рено” треба проводити не раніше 15 тисяч кілометрів або після року експлуатації, не зважаючи на те, скільки кілометрів пройшов автомобіль. Потім ТО проводять пізніше – після кожного другого року використання або після кожних 30 тисяч кілометрів пробігу.

Перше ТО: 15 тис км чи 12 місяців експлуатації

Під час виконання робіт з першого повного ТО, потрібно провести найважливіші дії із заміни витратних матеріалів, зокрема мастила у двигуні. Також проводяться такі дії з обслуговування автомобіля:

  • заміна фільтра оливи;
  • заміна фільтра повітряної суміші;
  • перевірка стану гальмівної системи;
  • перевірка паливної системи і заміна свічок чи інших деталей.

Також проводиться плановий огляд двигуна, ефективності та справності трансмісії, ходової частини і системи керування.

Друге ТО: 2 роки або кожні 30 тисяч кілометрів

Під час проведення цього виду техобслуговування, потрібно провести ті самі дії, що і під час першого ТО. Зокрема заміну оливи, фільтрів, перевірку гальмівної системи. Також, в залежності від конкретної моделі автомобіля, може повністю замінюватись окрема деталь – свічка запалювання, гальмівна колодка, диски коліс, окремі елементи трансмісії. Однак цей перелік є індивідуальним і визначається не лише станом зносу, але і особливостями конструкції автомобіля.

Наступні ТО для автомобілів Рено

Виконання всіх норм ТО і регулярне та повне технічне обстеження автомобілів марки “Рено” допоможе зберегти автомобіль у належному технічному стані тривалий час. Такий належний стан зберігатиметься навіть тоді, коли автомобіль буде активно використовуватись для комерційних чи приватних поїздок.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.