Авто Світ

Техніка не витримує морозів: в УТіЗ пояснили, чому франківських маршруток поменшало

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Начальник управління транспорту і зв’язку Олег Ганчак опублікував вибачення перед пасажирами франківських маршруток та пояснив, чому виникли проблеми із транспортом.

«Шановні пасажири, приносимо вибачення за стан з перевезення в вихідні дні. За фактами виїзду громадського транспорту в суботу та неділю будуть вчинені відповідні дії, згідно з вимогами договору перевезення. Будуть враховані як технічні, так і неякісні організаційні моменти. Кілька технічних факторів. Складна ситуація з роботою громадського транспорту, у зв’язку зі сильними морозами. Немає можливості зберігати ТЗ в теплих чи холодних боксах. Ті, які були в боксах, нормально виїхали і працювали на маршрутах. Автобуси з технічних причин не вийшли на маршрути або зійшли з маршрутів, бо замерзають двері, дизель. Техніка не витримує таких морозів».

За його словами, всі автобуси працюють на дизелі, який витримує температуру до мінус 15°С. Також вийшло з ладу кілька акумуляторів, генераторів.

«З перевізниками сьогодні зібрались, обговорили. Всі на базах проводять відповідну роботу, – каже Ганчак. – Мають завести нові АКБ та присадки до дизелю. Також почалась хурделиця і замітає дороги. Дорожні служби почали роботу. Добре, що є нова техніка. Бувають погодні умов несприятливі. Тож дякую за розуміння і терпіння».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: