Авто

Розбираємо і продаємо машину на запчастини

Google+PinterestLinkedInTumblr

Ситуації, коли транспортний засіб більше неможливо експлуатувати за прямим призначенням, досить поширені. Найчастіше машини потрапляють у великі аварії, загоряються через несправну електропроводку або просто вичерпують свій експлуатаційний ресурс. У такій ситуації щоб повернути частину грошей за автомобіль його продають окремими вузлами та агрегатами. Однак куди звернутися, для отримання максимального прибутку, як не порушити закон, реалізуючи автозапчастини самостійно? Це актуальні питання, які турбують багатьох українських автомобілістів що зіткнулися з даною проблемою.

Які автомобілі нерентабельно відновлювати?

Не варто думати, що на запчастини з метою подальшого продажу розбирається тільки транспорт, який став учасником ДТП, часто купуючи машину за кордоном, автовласник через проблеми з документами не може пройти митний контроль. Його автомобіль знаходиться в робочому стані, але експлуатувати його в Україні за прямим призначенням не вийде.

Сьогодні ситуацій, коли ремонтувати транспортний засіб дорожче, ніж купити новий досить багато, але найчастіше це відбувається з наступних причин:

 • Машина стала учасником аварії внаслідок чого сильно пошкоджений кузов, геометрію якого відновити до нормального стану не реально.
 • Автомобіль згорів після попадання блискавки, пожежі в гаражі або короткого замикання в електричному ланцюзі. Салон такої машини відновити вже не вдасться, але під капотом залишилися деталі, які можна продати.
 • Транспортний засіб постраждав від тривалого впливу вологи. Бувають ситуації, коли автолюбитель, долаючи водну перешкоду, не розрахував свої можливості та втопив автомобіль. І навіть якщо після сушки та невеликого ремонту машину вдасться завести, волога, що залишилася, у важкодоступних місцях буде продовжувати свою руйнівну діяльність.
 • Іноді авто доводиться продавати на запчастини через халатність автовласника. Деякі автолюбителі абсолютно не замислюються що машина, як і інші механізми, вимагає відповідного догляду. Згодом в транспорті, за яким абсолютно не стежили, прогнивають пороги та з’являються дірки в кузові, і продати таке авто цілком не вийде.

Заради справедливості варто згадати про автомобілі що повністю вичерпали експлуатаційний ресурс з роками. Але такий транспорт складно продати навіть на запчастини. Занадто стару машину краще здати на утилізацію або металобрухт.

Де продається транспорт, що був у вжитку?

З огляду на те, що на реалізацію транспортного засобу що використовувався на вторинному авторинку, потрібні колосальні витрати часу, підготовку даної угоди потрібно продумати заздалегідь. Якщо ж автовласникові потрібен терміновий продаж машини, то потрібно бути готовим втратити пристойну грошову суму. Сьогодні, українським автолюбителям доступні наступні варіанти вигідного позбавлення від старої машини:

 • Звернення в автомобільний салон, здатний викупити старий транспортний засіб з метою вкладення отриманих грошей на покупку нової машини.
 • Звернення в спеціалізовані компанії що займаються спродажем уживаних автомобілів. Даний варіант ідеально підходить людям що не бажають вдаватися в усі тонкощі угоди.
 • Однак найвигіднішим у фінансовому плані є варіант самостійного пошуку потенційного покупця. І якщо до питання підійти відповідальна, то продаж пройде досить швидко.

Сьогодні значно прискорити пошук покупців дозволяє всесвітня павутина інтернет. Сучасні сайти в мережі допомагають покупцям знайти якісний товар, а продавцям отримати бажаний дохід від угоди. Такий спосіб має на увазі пряме співробітництво між зацікавленими сторонами, а, отже, вигідний для них.

Куди продати не придатне до експлуатації авто?

Сьогодні українські автомобілісти, чиї машини безповоротно втрачені, можуть скористатися одним із таких способів продажу авто на запчастини:

 • Самостійно подати оголошення в інтернеті. Це вигідний і зручний варіант заявити про товар величезній кількості людей. Просто розмістивши оголошення на великому сайті, автолюбитель може розраховувати на швидкий позитивний результат.
 • Спробувати удачу на місцевому авторинку. У такій ситуації потрібно бути готовим, що процес продажу запчастин затягнеться на невизначений період.

У будь-якому випадку якщо автомобіль відремонтувати не виходить, не поспішайте вивозити його на звалище. Адже завжди можна здати авто у автозлом Хмельницького що пропонує свої послуги на AUTO.RIA №1 серед сайтів на території України. Тут кожен бажаючий зможе самостійно продати або купити авто. При цьому щодобова кількість успішних угод з транспортом на сайті досягла майже 1400 одиниць.

Підготовка авто перед продажем на запчастини

Якщо водій налаштований, отримати максимальний прибуток від продажу, то йому належить виконати наступні роботи:

 • демонтувати з автомобіля вцілілі деталі;
 • підготувати повний список отриманих запчастин;
 • подати оголошення в різні джерела інформації.

Як видно продавати зламані автомобілі на запчастини можна і потрібно. Головне чітко визначитися, які переслідуються цілі від угоди?

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.