Авто

Ремонт вантажних автомобілів

Google+PinterestLinkedInTumblr

Обслуговування вантажних автомобілів різних видів має власну періодичність проведення необхідного технічного обслуговування. У нашому сервісі вантажних автомобілів ми виробляємо ремонт ходової, двигуна, елементів паливної системи, налаштування замінених компонентів, стендову перевірку.

Роботи по обслуговуванню і ремонту вантажного автотранспорту мають дуже широкий спектр, і великі виробничі потужності та цеху нашої компанії дозволяють одночасно розміщувати, проводити обслуговування та ремонт вантажівок різних виробників і марок. Знайти контакти ви можете на сайті PTScenter.

Наша компанія гарантує бездоганну роботу всіх вузлів автомобіля в дорозі після того, як нами було проведено професійне обслуговування вантажних автомобілів, адже виробляючи технічне обслуговування вантажівок, пошук, виявлення та усунення несправностей і дефектів будь-якого роду і складності, ми робимо це кваліфіковано і сумлінно.

Весь ремонт двигунів вантажних автомобілів проводиться виключно в наших цехах, на власних стендах, що відповідають стандартам і пройшли сертифікацію.

У станціях технічного обслуговування вантажного автотранспорту найбільш затребуваною послугою є ремонт двигунів вантажних автомобілів, оскільки неякісне паливо, екстремальні режими експлуатації та несвоєчасне ТО часто призводять до несправностей циліндро-поршневої групи, в системах подачі палива і т.д. Ремонт цих вузлів і систем силами самого автовласника практично неможливий, або дуже утруднений. У подібних випадках для якісного ремонту необхідні стенди та спеціальне обладнання, що вже говорити про програмне забезпечення та професійні навички кваліфікованого персоналу.

Переваги компанії Прайм Техсервіс

Компанія Прайм Техсервіс надає якісні послуги по діагностиці та ремонту вантажних автомобілів. Ви можете звернутися в компанію, та отримати кваліфіковану допомогу від спеціалістів сервісу. Також компанія надає послуги по виїзду майстрів до замовника з власним евакуатором.

Переваги:

  • велика територія для обслуговування автомобілів;

  • нове обладнання для більш якісного ремонту та діагностики;

  • на території сервісу є готель та їдальня;

  • в наявності є власний евакуатор.

Новий сучасний підхід – це гарантія якісного ремонту та обслуговування. А кваліфікований персонал допоможе вам вирішити будь-яке питання, пов’язане з ремонтом на діагностикою автомобілів.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.