Авто

Питання з-за керма (23.09.2010)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ігор (Івано-Франківськ):– Останніми днями, проїжджаючи перехрестя вулиць Сахарова та Мельника, спостерігав аварії на тому місці. Тричі їхав – і тричі бачив биті машини та водіїв, які чекали міліцію. Там щось пороблено? Може варто освятити це місце чи просто поставити на перехресті світлофор?

Костянтин Кулак, старший інспектор зі зв’язків з громадськістю УДАІ в Івано-Франківській області:
– В Івано-Франківську працює комісія з безпеки дорожнього руху. Щоразу, коли вона засідає, ми надаємо їм інформацію про те, де, на нашу думку, необхідно поставити знак, де нанести пішохідний перехід, а де – поставити світлофор.

Наразі планується світлофор на перехресті Сахарова-Бандери. Там досить проблематично виїхати з вулиці Сахарова. Також у планах – світлофор по вулиці Грушевського в районі вулиці Вітовського, де є великий потік пішоходів від «стометрівки» до скверу Міцкевича. Через це там часто утворюються пробки, а світлофор допоможе полегшити проїзд через цю вулицю.

На рахунок планів щодо Сахарова-Мельника, такої інформації немає. Та якщо на ділянці дороги потрібен світлофор, він зазвичай там ставиться. Державтоінспекція постійно відслідковує статистику аварійності та доводить її до відома влади.

У цьому питанні є ще одна проблема. Світлофори дорого коштують, близько 100 тис. грн.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.