Авто

Питання з-за керма (22.05.2014)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Кожен водій – читач нашої газети може поставити своє запитання з-за керма, набравши (0342) 50 46 60 або через сайт report.if.ua. Звертайтеся, «Репортер» доб’ється відповіді!

Михайло (Івано-Франківськ):

– У дворі будинку на Хоткевича, 46 кілька мешканців нанесли розмітку – відокремили собі парковку. Крім того, на кожному місці стоянки написали номери своїх машин, мовляв, лише вони мають право тут паркуватися. Наскільки я знаю, не було жодних зборів мешканців будинку, ніхто ні з ким нічого не погоджував. Чи законна така розмітка?

Василь Павлишинстарший інспектор Івано-Франківського ВДАІ:

– За правилами дорожнього руху, всі технічні засоби регулювання мають встановлюватися з погодження ДАІ на основі проектів і схем організації руху. Крім того, на це має бути дозвіл органів міської влади, а на парковку – спеціальне відведення земельної ділянки. В Івано-Франківську є місця, де підприємці орендували землю та облаштували парковки (біля «Мальви», «Бастіону»).

Останнім часом у місті піднімалося питання про влаштування парковок у дворах будинків, але для цього знову ж таки потрібна документація. Однозначно – не можна одноосібно влаштовувати майданчики для стоянок, наносити там розмітку та ще й відводити місця для конкретних авто. Це незаконно. За статтею 139 Кодексу України про адміністративні правопорушення за це передбачений штраф 680-850 грн.

Раджу читачеві звернутися до муніципальної інспекції з благоустрою. За потребою разом з її працівниками на обстеження виїжд­жають інспектори ДАІ.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.