Авто

Питання з-за керма (21.02.2013)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Анатолій (Івано-Франківськ):

— Питання по Постанові КМУ від 27 червня 2012 р. № 600 «Про внесення змін до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транс­портних засобів та мопедів».

Згідно з цією постановою, з 1 січня 2013 року реєстрацію (перереєстрацію), зняття з обліку транспортних засобів можна здійснювати не тільки за місцем реєстрації (проживання) їхніх власників. Чи вже працює ця норма закону? Тобто чи можу я в Івано-Франківському ВРЕР зняти з обліку автомобіль для продажу, якщо він зареєстрований в іншій області? Також підкажіть, скільки на сьогоднішній день коштує довідка-рахунок (її вартість мала знизитись у кілька разів)?

Мирослава Белдик, старший інспектор з профілактичної роботи УДАІ в Івано-Франківській області:

— Так, така можливість вже є. Якщо автомобіль зареєстрований в іншій області, його вже можна зняти з обліку в єдиному вікні Івано-Франківського ВРЕР.

Андрій Іванович, юрист Івано-Франківської правничої агенції:

— Вартість довідки-рахунку залежить від специфіки комісійного магазину, який її видає. Кожен з них є окремим суб’єктом господарювання, тож ціна може трохи різнитися. Ціна також залежить від характеристик автомобіля (стану машини, її віку, двигуна тощо) та особи, якій видають довідку-рахунок. До прикладу, для фізичних осіб вартість цього документа починається від 800 грн., а для юридичних осіб він буде на 100 грн. дорожчим. Загалом, залежно від різних таких чинників, ціни коливаються у межах 800-1200 грн.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.