Авто

Питання з-за керма (18.08.2011)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Руслан (Івано-Франківськ):— В Івано-Франківську по вулиці Коновальця, за поворотом на аеропорт, проведена подвійна суцільна смуга. Якщо рухатися від центру міста, то вона забороняє повертати ліворуч – у кілька вуличок, які там є. У мене запитання: чи не можна її розірвати у місцях з поворотами. Якщо ні, то як повертати, щоб не порушувати правила дорожнього руху?

Віталій Царьов, старший інспектор ДАІ з організації дорожнього руху Івано-Франківська:

— Це питання стосується схеми організації дорожнього руху Івано-Франківська. Згідно з нею, кожна вулиця повинна мати свій паспорт, затверджений міськвиконкомом з погодження ДАІ. У паспорті зазначається схема розмітки та розташування дорожніх знаків з відповідним обґрунтуванням. Але таких паспортів в обласному центрі немає, це надто дороге «задоволення». Тому відповім, виходячи з фактичної ситуації на цій вулиці.

Раніше ця ділянка вулиці Коновальця була місцем концентрації ДТП. Нині, дякувати Богу, цього вже немає. Коли автомобіль рухається від центру, щоб повернути ліворуч, він має перетнути одразу два ряди зустрічного руху, а з огляду на те, що вулиця там повертає, то у водіїв для цього немає достатньо далекого огляду. Крім того, ні для кого не секрет, що авто, які заїжджають на Коновальця з мосту, часто рухаються на достатньо високій швидкості. Тому поворот через два ряди спричинив би аварійну ситуацію.

Водіям краще повертати на вулицю Січинського напроти повороту на аеропорт, адже вона з іншого кінця знову виходить на Коновальця. Також можна розвернутися на повороті на Черніїв або біля СТО.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.