Авто

Під надійним захистом: 3 популярних моделей двосторонніх сигналізацій

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Уберегти автомобіль від зловмисників — бажання кожного автовласника. Допоможе розв’язати проблему сучасна сигналізація, яка оперативно сповістить господаря машини про спробу викрадення.

Sheriff ZX-750

Бюджетна двостороння сигналізація, що характеризується простотою управління та хорошою потужністю сигналу. Пристрій забезпечує зв’язок з транспортним засобом на відстані до 900 м в режимі управління і до 2000 м в режимі оповіщення. Модель оснащена динамічним кодом, захистом від сканування, функцією послідовного відкривання дверей та індикацією бортової напруги. Користувачі оцінять 9 незалежних зон охорони, програмований персональний код відключення й управління сигналізацією, режим охорони при двигуні, що ще працює, та інші функціональні можливості системи.

Pandora DX 6X

Охоронна сигналізація, основний елемент управління якої брелок LCD D010, оснащений РК-дисплеєм. На екран виводиться вся необхідна водієві інформація про команди, що віддані системі, та стадії їхнього виконання. Головні переваги: 10 незалежних зон охорони, сервісний режим Valet, дистанційне керування склопідіймачем і відкриттям багажника, не знімаючи з охорони двері та інші зони авто, можливість автоматичного замикання дверей при початку руху, режим «Паніка», що дозволяє водієві вручну включати сигнал тривоги.

Convoy MP-60D LCD

Система укомплектована двома ергономічними брелоками: одностороннім з 4 кнопками та двостороннім з 5 кнопками та РК-дисплеєм. Відстань передачі сигналу (заявлена виробником) — 1000 м до авто та 2000 м від нього. Для передачі та прийняття радіосигналу використовується оригінальне кодування динамічного типу з 64-бітним ключем шифрування, що фактично виключає можливість здійснити підбір або перехоплення.

Вибирайте перевірений охоронний пристрій — і ваш «залізний кінь» завжди буде під надійним захистом!

На правах реклами

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні