Авто

Огляд основних причин виходу з ладу гальмівної системи

Google+PinterestLinkedInTumblr

Власник авто повинен ретельно стежити за технічним станом залізного коня. Це необхідно не лише для безпечного руху, але й щоб не стати жертвою ДТП. Варто розуміти, що навіть незначні неполадки гальмівної системи можуть призвести до поганих наслідків.

Огляд основних причин виходу з ладу гальмівної системи 1

Причини виходу з ладу гальмівних колодок

Стан гальмівних колодок суттєво впливає на безпеку під час водіння транспортного засобу. Через низьку вартість та високу частоту виходу з ладу, гальмівні колодки Тойота оригінал вважають змінним матеріалом. Гальмівні колодки мають відповідний термін експлуатації. Якщо продовжувати використовувати цей вузол, не дивлячись на поломки, це може призвести до аварії та ДТП. Спеціалісти вважають, що змінювати колодки потрібно один раз на 40 000 км. Але якщо в системі фіксуються неполадки, це можна робити раніше.

Одним зі способів визначення пошкоджень вважається огляд гальмівної системи. Для цього варто використовувати спеціальні засоби для виконання замірів. Якщо на гальмівних колодках є яскраво виражені дефекти, то це також одна з причин негайно замінити деталь.

Дефекти, що вказують на вихід з ладу гальмівних колодок:

  • По всьому периметру гальмівної колодки є невеликі сколи.
  • Колодка дуже часто заїдає в супортах. Це відбувається через невідповідність та різницю у розмірах.
  • Під час натискання на педаль гальма, відчувається неприємний скрип, а гальмівний шлях подовжується.

Переваги придбання гальмівних колодок від UKR PARTS

Якщо експлуатувати авто для перевезення важких вантажів і регулярно гальмувати, використовуючи неправильні по розміру деталі, то в такому випадку диск та колодки по периметру покриваються сколами. Робоча поверхня диску також може покриватися подряпинами. Це може відбуватися через заміну колодок при використанні старих гальмівних дисків. Саме тому рекомендовано виконувати заміну колодок та дисків одночасно, які можна придбати за посиланням https://ukrparts.com.ua/category/tormoznie-kolodki/c-19/toyota/. Це дозволить рівномірно розподілити навантаження.

Якщо ви побачили на колодках сині риски, це говорить про перегрів системи та зміну структури деяких деталей. Система постійно працює у рамках підвищеної температури, в результаті чого виходять з ладу гальмівні диски та колодки. На них і можна побачити борозни та подряпини. Не варто заощаджувати на технічному обслуговуванні автомобіля та придбанні неоригінальних запчастин. Гальмівні колодки – це деталь, яка коштує досить дешево. Тому потрібно купувати оригінальні запчастини від виробників на сайті UKR PARTS, що рекомендовані технічною документацією.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.