Авто

Найпопулярніші аксесуари для зовнішнього тюнінгу авто та їх особливості

Google+PinterestLinkedInTumblr

Зовнішнім тюнінгом захоплюється багато автомобілістів. Завдяки ньому можна створити індивідуальний стиль, який буде виділяти машину серед інших. Тюнінг не тільки змінює зовнішній вигляд авто, але й впливає на його аеродинаміку, експлуатаційні характеристики, шумність. Обрати якісні аксесуари та швидко їх отримати можна на сайті https://toptuning.ua/. Там ви зможете проконсультуватись з досвідченим менеджером, якщо потрібна буде порада.

Накладка на капот

Накладка на капот захищає лобове скло від мошкари, комарів та інших комах. Повністю позбутися від слідів їх присутності не вийде, але комашок, які б’ються об скло стане менше. Такий аксесуар додатково захищатиме від дрібних камінців, що летять з дороги.

Через встановлення накладки на капот незначно підвищиться середня витрата палива — на 0,03-0.1%. Підйомна аеродинамічна сила може збільшитись на 1,5-2,7%.

Накладки на бокове скло

Накладки на бокове скло надійно захищають салон від атмосферних опадів, знижують рівень шуму при відкритих вікнах. Цей аксесуар сприяє зменшенню протягів та кращому витягуванню з салону тютюнового диму. При встановлені наклалок на бокове скло може незначно знизитись оглядовість.

Спойлер задній

Задній спойлер встановлюється на кришку багажника. Він покращує керованість авто на високій швидкості, знижує опір потоку повітря на 1-2% і підйомну силу задньої осі на 40%, а передньої — на 5-7%.

Встановлення заднього спойлера призводить до покращення аеродинаміки авто. Завдяки цьому зменшуються витрати палива.

Дефлектор задній

Задній дефлектор потрібен для захисту заднього скла від забруднень при поганих погодних умовах. Завдяки йому скло буде залишатись чистим, а оглядовість покращиться.

Встановлення заднього дефлектору трохи збільшує підйомну силу. Щоб компенсувати погіршення аеродинаміки, задній дефлектор бажано монтувати разом зі спойлером.

Накладки на дверні ручки

Накладки на дверні ручки призначені для захисту лакофарбового покриття від механічних пошкоджень, а також приховування вже наявних дефектів на ручках. Ці аксесуари виглядають ефектно, особливо, якщо це якісні аксесуари, а не їх дешеві аналоги. Накладки злегка покращують аеродинаміку.

Щоб аксесуари приносили не тільки користь, естетичне задоволення, а й прослужили довго, варто обирати товари високої якості у спеціалізованих магазинах. Перейшовши за посиланням https://toptuning.ua/3-e90-2005-2011/, ви знайдете найкращі аксесуари для BMW, а також зможете переглянути приладдя для тюнінгу понад 27 марок авто.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.