Авто Фото

На трасах під Києвом з’явилася патрульна поліція на Hyundai Sonata (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На трасі Київ-Бориспіль з’явилася нова для України структура — Дорожня Патрульна Поліція. Незабаром всі основні дорожні артерії держави будуть патрулювати співробітники поліції на автомобілях Hyundai Sonata.

Невдовзі аналогічне патрулювання почнеться на трасі Київ-Житомир. Для швидкого реагування поліції на цій трасі побудували спеціальний стаціонарний пост, який знаходиться в селі Кочерів (Радомишльський район). Спочатку цю ділянку патрулюватимуть шість екіпажів. Їхні автомобілі повністю забезпечені всім необхідним обладнанням.

avto_novyny_1

Наступними великими автомагістралями України, на яких водії зможуть побачити нову дорожню поліцію, стануть Київ-Одеса (початок патрулювання у листопаді), Київ-Харків (початок патрулювання у січні) і Київ-Львів (початок патрулювання в лютому).

Для реалізації проекту, так званої «трасової поліції», міністерство інфраструктури України виділило 85 автомобілів Hyundai Sonata. Раніше їх використовували в якості таксі.

Ці корейські седани мають краще підійти для патрулювання швидкісних трас, адже під капотом там встановлені двигуни об’ємом від 2,0 до 2,5 літрів (потужністю від 165-180 к.с.).

avto_novyny_2

До слова, проект Sky Taxi створили в грудні 2011 року напередодні Чемпіонату Європи з футболу 2012. Таксисти обслуговували міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Всього в рамках програми закупили 110 автомобілів Hyundai Sonata. Проте ця служба не користувалася особливою популярністю у туристів і гостей столиці. Її тарифи удвічі перевищували середньоринкові показники.

У квітні 2014 року Міністерство інфраструктури визнали роботу служби Sky Taxi збитковою і її діяльність припинили.

Write A Comment