Авто

На перехресті трьох вулиць у Франківську світлофори працюватимуть по-новому – Смушак

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Франківську поміняють режим роботи світлофорів на перехресті вулиць Галицької, Василіянок та Північного Бульвару. Про це повідомив заступник міського голови Михайло Смушак.

На перехресті трьох вулиць у Франківську світлофори працюватимуть по-новому - Смушак

Протягом найближчих вихідних буде запроваджено нову циклограму, – пише Михайло Смушак. – Заплановані тут зміни обумовлені цілим рядом факторів.

За його словами, ці фактори:

  • об’єднання бульварів змінило модель поведінки водіїв і потягнуло за собою збільшення транспортних потоків з вулиці Василіянок на Північний Бульвар та у зворотному напрямку;
  • запуск маршруту тролейбуса № 5 вимагає забезпечення зручного і безконфліктного лівого повороту з Бульвару на вулицю Галицьку:
  • у вечірні години пікового навантаження виникає потреба у «чистій», безконфліктній фазі для руху транспорту по вулиці Галицькій з центру в сторону Пасічної;
  • ті ж таки вечірні затори вимагають збільшення часу на виїзд з вулиці Василіянок праворуч, в напрямку Пасічнянського мосту;
  • лівий поворот з вулиці Галицької на Василіянок також є пріоритетним, через що виникає необхідність врахувати це у світлофорному регулюванні.

Окрім того, ми ставили перед собою завдання усунути або мінімізувати ризики, пов’язані з конфліктними фазами. Адже питання безпеки для нас пріоритетне, – зауважує Смушак.

Читайте: У ЦНАПі Франківська відновили реєстрацію транспорту та видачу посвідчень водія

Як повідомляє заступник мера, їм вдалося розробити циклограму, яка вирішує існуючі проблеми, тобто:

  • усі ліві повороти будуть безконфліктними;
  • час для руху з вулиці Василіянок праворуч на вулицю Галицьку й у зворотному напрямку буде збільшено вдвічі. Тепер зелений сигнал світлофора для цих потоків буде вмикатися у двох фазах(!);
  • водії, що рухаються від ТЦ ЦУМ, з вулиці Василіянок та з Північного Бульвару отримають повноцінні, безконфліктні фази для проїзду, а пішоходи та велосипедисти – зручні фази для перетину дороги.

Сподіваємося, усі учасники дорожнього руху оцінять запропоновані нововведення. Ми зі свого боку також будемо спостерігати за поведінкою водіїв протягом першого тижня роботи нової циклограми та готові внести корективи в роботу світлофора, якщо буде така потреба, – додає Михайло Смушак.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.