Авто Війна

На Косівщині завершують будівництво моста. Обіцяють цьогоріч зробити і дорогу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Рожневі, що на Косівщині, завершують будівництво моста через річку Рибниця.

Про це повідомив начальник Служби автомобільних доріг області Василь Буджак, пише Репортер.

“Завершуємо будівництво мостового переходу на км 28+750 автомобільної дороги державного значення Т0909 «Снятин-Косів-Старі Кути» через річку Рибниця у Рожнові! Але поки що погано проїзною є дорога від Снятина через Рожнів до Косова”, – повідомляє чиновник.

Він також додає, що наприкінці січня Кабмін вніс дану дорогу до переліку об’єктів ремонту. Тож передбачається необхідне фінансування.

“З настанням весняно-літньої пори року продовжимо, розпочатий в минулому році, ремонт шляху зі зміцненням основи дорожнього одягу та укладкою двох шарів асфальтобетонну від Снятина до Косова”, – додає Буджак.

Нагадаємо, що старий залізобетонний міст у Рожневі був зруйнований повінню 2008 року. Для забезпечення проїзду автомобільного транспорту побудовано тимчасовий об’їзний міст, який служить понині. В тому ж році, після виготовлення проектно-кошторисної документації, розпочато будівництво нового об’єкту. Проте через обмеження фінансування роботи були призупинені.

Служба автомобільних доріг замовила коригування робочого проекту, який  пройшов відповідну експертизу, і в 2020 році отримала дозвільні документи на продовження будівництва мосту.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.