Авто

На Івано-Франківщині водіїв вчитимуть безпечно їздити

Google+PinterestLinkedInTumblr

З 10 по 16 листопада в світі та в Україні проводиться Національний тиждень безпеки дорожнього руху, повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України в Івано-Франківській області.

Відповідно до завдань Державної цільової програми підвищення рівня безпеки руху, затвердженої постановою КМ України, та доручення КМ України Управлінням Державтоінспекції в заплановано заходи, спрямовані на профілактику аварійності на дорогах області. Зокрема проходитимуть цільові профілактичні операції «Пішохід», «П’яний за кермом – злочинець», «Безпечна швидкість» та інші.

Проблеми аварійності, як на обласному так і державному рівні потребують спільного вирішення усіх інституцій влади, духовних та громадських організацій. Тому Державтоінспекція спільно з управліннями освіти проводить профілактичні заходи у школах по недопущенню дитячого травматизму, звертається до керуючих Єпархій області всіх конфесій про відправлення священиками в церквах Панахид за померлими внаслідок дорожньо-транспортних пригодах, та в проповідях священиків під час Богослужінь просить звернути увагу прихожан на необхідність дотримання Правил дорожнього руху. Адже в області за 10 місяців в дорожньо-транспортних пригодах загинуло 90 людей, а 455 – отримали травми та каліцтва. Серед загиблих 8 дітей. Ці жертви – наслідки людської неуважності і байдужості на дорогах.

Також впродовж тижня заплановано провести акцію: «Здай кров – врятуй життя», для постраждалих в дорожньо-транспортних пригодах. Під час цієї акції небайдужі люди ті, кому доводилось стикатися з людським горем і втратою рідних в автопригодах стануть донорами для тих, кому потрібна допомога, хто має шанс на порятунок.

Тож, не залишайтеся осторонь суспільних проблем!

Зробіть свій вклад, подбайте про власну безпеку і оточуючих!

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.