Авто Відео

На Городенківщині оштрафували авторагуля, який у Франківську їздив тротуаром на Коновальця (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Відеозапис, розміщений у мережі інтернет 15 жовтня, із зафіксованим порушенням водієм Правил дорожнього руху, став беззаперечним доказом до притягнення водія до відповідальності.

Відзняте порушення громадськими активістами було зафіксоване по вулиці Коновальця в Івано-Франківську (на зупинці громадського автотранспорту), де водій, проїжджаючи по тротуару на автомобілі “Хюндай Акцент”, перешкоджав пішоходам, що призвело до конфліктної ситуації та стало приводом до прийняття законних рішень з боку працівників Державтоінспекції.

За цим фактом встановили особу порушника та притягнули його до адміністративної відповідальності. Ним виявився мешканець одного із сіл Городенківського району 1984 р.н., якого навідали вдома по місцю проживання працівники ВДАІ з обслуговування Городенківського району. Переглянувши відеоматеріал, який йому продемонстрували у присутності його батька, чоловік одразу підписав адмінпротокол про порушення ним ПДР, за яке предбачена відповідальність за ч.1. ст.122 КУпАП та оплатив штраф за винесеною постановою у розмірі 255 грн., невідкладно скориставшись Посттерміналом працівників ДАІ.

Державтоінспекція висловлює вдячність громадськості за допомогу у виявленні порушників Правил дорожнього руху та запевняє, що жоден такий факт не залишатиметься без реагування, відповідно до службових повноважень, інформує прес-служба УДАІ УМВС в області.

Write A Comment