Авто

Можливі дефекти при заправці автокондиціонера

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Автокондиціонер є кліматичною системою, завдяки якій відбувається зменшення температури повітря в салоні машини. Це досягається за рахунок циркуляції холодоагенту, який має замкнутий цикл. З цієї причини, коли автокондиціонер виходить з ладу, це відразу ж позначається на кліматі всередині салону. Коли виникають різні проблеми з автокондиціонером, перше, що намагається зробити автомобіліст – це заправити пристрій. Робиться це в розрахунку на те, що заправка вирішить всі проблеми. Однак, в процесі з’ясовується, що є дефекти набагато серйозніші. Розглянемо, які зустрічаються дефекти при заправці автомобільного кондиціонера.

Популярні дефекти

Дозаправка кондиціонера авто – послуга, яка доступна в численних автосервісах і СТО. Ціна на послугу не така велика. Незважаючи на це, багато автомобілістів намагаються самі вирішити проблеми, які зустрів автомобіль. Використовують фреон, роблять ремонт або перевіряють обладнання. У деяких випадках це допомагає, коли автомобіліст має базові навички в ремонті і перевірці транспортного засобу. В інших випадках самостійний пошук несправності і процедура ремонту своїми руками призводить до не найсприятливіших наслідків, збільшуючи вартість ремонту. Щоб цього не відбувалося, краще відразу віддавати машину в якісний і хороший сервіс, відгуки яких переважно позитивні.

Серед дефектів при заправці кондиціонера може бути:

  • проблеми з конденсатором;
  • несправність вентиля, який виконує роботу терморегуляції;
  • проблеми з компресором;
  • проблеми з випарником;
  • механічний дефект вентилятора;
  • некоректна робота датчика тиску, що не дозволяє системі працювати як треба.

Зрозуміти причину поломки без наявності відповідного досвіду майже неможливо. З цієї причини рекомендується відразу віддавати машину в сервіс, де доступна діагностика генератора Київ, конденсатора, компресора, випарника, вентилятора і датчика тиску. Майстри перевірять стартер, зроблять перевірку супутнього обладнання, виконають заміну, якщо це необхідно. Часом виявляється так, що суміжне обладнання несправне, що впливає на роботу кондиціонера. Як тільки відбувається поломка – не тягніть і звертайтеся в СТО для діагностики і ремонту. Після перевірки машини і усунення несправностей зможете без проблем заправляти автомобільний кондиціонер.

Удачі на дорозі!

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.