Авто

Мотоцикл переплив Тихий океан

Google+PinterestLinkedInTumblr

Мешканець острова Грей­ам, що в канадській провінції Британська Колумбія, знайшов на пляжі мотоцикл. Проржавілий Harley-Davidson Night Train 2004 року випуску був у контейнері, який при ближчому огляді виявився кузовом вантажівки. Написи на бортах вказали, що це фрагмент популярного в Японії автомобіля для переїздів. Отже, мотоцикл проплив Тихим океаном до Канади близько 6,5 тис. км. Ймовірно його могло принести минулорічне цунамі.

Як уточнює монреальське видання The Gazette, власника мотоцикла знайшли за номерними знаками. Ним виявився 29-річний японець Ікуо Йокояма, мешканець одного з міст у префектурі Міягі, яка найбільше постраждала від катаклізму.

Глава дистриб’ютора Harley-Davidson у Ванкувері Стів Дрейн спочатку планував власноруч зайнятися реставрацією мотоцикла, вартість якого близько 40 тис. доларів. Він розраховував задокументувати й викласти весь процес на спеціальному сайті, однак тепер, коли власника Night Train знайшли, завданням компанії є лише доставка мотоцикла до Японії. Очікується, що компанія мотовиробник таки допоможе власнику відновити мотоцикл.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.