Авто

Купити Мустанг в Америці: ціни, комплектації, варіанти

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Форд Мустанг з США – культова машина класу Pony Car, створена в середині 60-х років XX століття колективом інженерів на чолі з Л. Якокка на основі агрегатів седана Ford Falcon.

Компанія AKT Motors допоможе купити Ford Mustang з США в Україні. Ми набуваємо старі машини на автомобільних аукціонах і доставляємо їх під ключ з економією до половини вартості. Щоб стати володарем легендарного автомобіля досить разом з менеджером нашої компанії підібрати цікаву комплектацію, узгодити технічні характеристики, ціну та стан авто. Організацію процедури покупки Форд Мустанг з США ми беремо на себе.

мустанг из США

З багатим вибором б/у машин можна познайомитися на онлайн-аукціоні, який доступний російською мовою. Тут завжди є шанс вибрати і купити Ford Mustang з США з пробігом різних років випуску. Кожен день на майданчик додаються нові лоти аукціонів Manheim, IAAI, Copart.

Після знаходження цікавого автомобіля ми перевіряємо його історію через звіти незалежної організації Carfax. Потім починається процес покупки, транспортування, розмитнення та сертифікації Ford Mustang з Америки. Наша компанія доставляє машини з-за океану з невеликим пробігом, пройденим ТО, мінімальним числом пошкоджень за доступною вартості, при цьому в асортименті тільки кращі екземпляри. У їх числі немає «утоплеників» і повністю розбитих примірників.

Якщо ви твердо маєте намір купити Форд Мустанг з Америки звертайтеся для оформлення заявки по телефону 067-554-54-54. Також можна подати заявку в офісі компанії в Харкові. Оплата здійснюється готівковим і безготівковим способом, є автокредитування від банків-партнерів компанії.

Ford Mustang: існуючі комплектації і стан автомобілів із США

Купити Мустай в Америці завжди було престижно. Це одна з небагатьох моделей, що має власну оригінальну емблему, а не логотип бренду-виробника. Починаючи з середини 60-х років в Сполучених Штатах випускалися наступні генерації автомобіля:

  • Перша (1964-1973).
  • Друга (1974-1978).
  • Третя (1979-1993).
  • Четверта (1994-2004).
  • П’ята (2005-2014)

На машини п’ятого покоління в базовій комплектації стали встановлювати 4-літровий V6 потужністю 210 к.с з технологією газорозподілу SOHC. Також була доступна модифікація двигуна GT V8 об’ємом 4,6 літра і 24 клапанами, що дозволяло домогтися потужності 300 к.с.

У продажу можна було зустріти версії Shelby GT-H, Shelby GT і топову модифікацію Shelby GT500 потужністю 500 к.с. Купити Форд Мустанг в США серії GT можна було з бензиновим мотором Coyote 5.0 потужністю 412 к.с.

Шоста (з 2015 року)

В якості базового мотора встановлюється Cyclone V6 потужністю 304 к.с. Також в останній генерації під капотом машини з’явився екологічний двигун EcoBoost I4 в варіаціях 280, 314 і 317 к.с. Королемлінейкі силових агрегатів став Predator V8 об’ємом 5,2 літра, здатний розвивати потужність до 700 к.с.

Можливо, вас зацікавлять схожі моделі Dodge Challenger і Chevrolet Camaro.

Mustang из США

Терміни транспортування автомобілів із США

При бажанні купити Форд Мустанг в Америці потрібно знати, що перевезення займає близько двох місяців. Завдяки накопиченому досвіду, відпрацьованим логістичним схемами і нашому авторитету в сфері поставок б/у машин з США ми здатні позитивно впливати на швидкість доставки.

Під час перебування авто в дорозі ви можете стежити за переміщенням авто з США до Харкова на сайті AKT Motors. Для цього в спеціальному полі потрібно ввести VIN-номер, після чого буде надана інформація про місцезнаходження і терміни отримання вантажу. Розрахувати вартість доставки якщо ви вирішили купити Форд Мустанг на аукціоні в Америці допоможе онлайн-калькулятор.

В Україну старі авто з Америки завозять через Одесу, однак можна зробити вивантаження в Німеччині або Литві і звідти доставити машину по дорозі.

Купити з Америки Форд Мустанг можна з розмитненням, яка виконується протягом тижня. Тут до роботи підключається митний брокер, машина сертифікується і ставиться на облік. Ціна послуги визначається за допомогою митного калькулятора. Завдяки вжитим законам 8487/8488 з 2018 року розмитнювати автомобілі з США 216-2019 років випуску стало в кілька разів дешевше, що компенсує можливо завищену ціну Ford Mustang в Америці.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні