Авто

JAC – флагманська вантажівка в Україні для виробництва спецтехніки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Відомий легковий, вантажопасажирський та вантажний азійський бренд JAC https://uak.ua/product-category/jac/ сьогодні є в Україні одним із найпопулярніших та затребуваних автобрендів. Торгова марка JAC, завдяки різноманітності власного модельного ряду та демократичних цін, змогла повністю заповнити своїми недорогими і водночас сучасними та ергономічними автівками ту порожнину, яка виникла внаслідок відсутності імпорту підсанкційних ГАЗонів та МАЗів в період 2022-2023 рр.

Яку спецтехніку на базі JAC купують в Україні?

Оскільки наступного року (і не тільки) санкції на ввіз нових російських та білоруських вантажівок навряд чи скасують, то варто очікувати, що такі вантажні бренди з Китаю, як то JAC, FOTON, DONGFENG, SINOTRUK, SITRAK і надалі будуть надзвичайно популярними серед тих, хто хоче недорого та швидко купити авто із забудовою самоскидальними та бортовими платформами, цистернами, фургонами, автовишками, автокранами, крано-маніпуляторними установками тощо.

Звернувшись в київську компанію «УкрАвтоКомплект», яка є дилером TM JAC в Україні, ви зможете стати власником нового бензовоза, самоскида, зерновоза, автогідропідйомника, бортового авто, аварійно-ремонтної майстерні, автокрана, крана-маніпулятора та інших видів спецтехніки на базі цього відомого автомобільного бренду з Китаю.

Не тільки продаж автотехніки у заводському виконанні та спецтехніки, яку вже виготовлено в Україні, компанія «УкрАвтоКомплект» також пропонує такі види сервісно-ремонтних послуг:

  • Обов`язкова передпродажна підготовка.
  • Обов`язкова гарантійна підтримка згідно умов виробника автотехніки.
  • Сервісно-ремонтні роботи будь-якого рівня складності, які можна замовити вже тоді, коли гарантійні терміни спливли.

Професійний досвід «УкрАвтоКомплект» налічує понад 30 років діяльності у «вантажному світі» України, тому професійне сервісно-ремонтне супроводження автівок вам гарантовано.

Автомобілі класу «повномірний пікап» – попит у силовиків та енергетиків невпинно зростає

Сучасний JAC – це не тільки глобальний вантажний бренд. Торгова марка випускає легкову та вантажопасажирську автотехніку, зокрема, з комерційної точки зору вас зацікавлять пікапи T6, T8 та вантажопасажирські автобуси SUNRAY із суцільнометалевим фургоном. Окрім переобладнання такої автотехніки для потреб енергетиків та силових структур, ви можете замовити монтаж на пікап або мікроавтобус сучасного автопідйомника.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.