Авто

Холодний душ

Івано-франківський «Ураган» вдома несподівано поступився лідеру чемпіонату – харківському «Локомотиву». Сухої поразки 0:3 не очікував ніхто. Травма Андрія Сімки розсипала четвірку Сімка-Цвєлих-Ярий-Кіндратів. Тож більше ігрового часу випало на четвірку із трьох бразильців Біро Жаде, Ренатіньо, Сержао та Петра Шотурми. До перерви іванофранківцям так і не вдалося реалізувати величезну кількість своїх моментів.

У другому таймі, за футбольним законом «не забиваєш ти – забивають тобі», прорвало «Локомотив». На 27 хвилині відмітився Олександр Сорокін. Другий м’яч залетів у ворота «Урагану» на 34 хвилині після контратаки гостей, відзначився Одєгов. А крапку в зустрічі поставив той же Сорокін на 38 хвилині, коли господарі вже грали вп’ятьох.

«Ураган» з 12-ма очками наразі на п’ятому місці. Наступний матч підопічні Сергія Гупаленка зіграють 5 листопада у Львові з сусідом по турнірці – «Таймом» (6 місце, 10 очок). Домашній матч відбудеться 13 листопада із львівським «ТВД».