Авто

Франківська суддя залишила без покарання двох водіїв – одного затримали під наркотиками, іншого – п’яним

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Суддя Олеся Зеленко закрила справи двох водіїв, яких франківські патрульні затримали за кермом у нетверезому стані. У першому випадку іноземець був під наркотиками, у другому студент вживав алкоголь.

Додамо, що таке порушення карається штрафом та позбавленням права керувати транспортними засобами на рік.

суд,Франківськ

Поліцейські склали проти цих водіїв протоколи за частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Після цього справи направили до міського суду, однак порушники залишились без покарання. Відповідні ухвали вже є на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

Перший інцидент стався 19 червня близько 22:00. Патрульні поліцейські затримали водія на вулиці Довженка, 12. Іноземець керував машиною Mitsubishi Lancer у стані наркотичного сп’яніння. Він погодився пройти огляд на стан сп’яніння в Івано-Франківському обласному наркологічному диспансері. Там інформацію підтвердили.

«Захисник пояснила, що докази вчинення правопорушення у справі відсутні та просила закрити провадження», – йдеться у матеріалах справи.

Врешті, суддя Олеся Зеленко вирішила, що доказів не достатньо.

«Факт вчинення правопорушення не знайшов свого підтвердження у судовому засіданні, тому, відповідно до змісту ч. 1 ст. 247 п.1 КУпАП провадження в цій справі необхідно закрити у зв’язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення», – йдеться у документі від 1 серпня.

Оновлення: Двоє нетверезих водіїв залишились без покарання через франківських патрульних, – суд

Таке ж рішення Зеленко оголосила в іншій справі – водія затримали п’яним за кермом.

Так, 31 липня близько 19:00 патрульні поліцейські зупинили студента на вулиці Грюнвальдській, 2. На сайті єдиного реєстру судових рішень зазначають, що хлопець був у нетверезому стані на своєму авто Mazda 6. Затриманого перевірили на «драгері», який і підвердив, що той вживав алкоголь. Постанову склали – справа дійшла до суду.

«Огляд на стан алкогольного сп’яніння проведений з істотними порушеннями норм права, тому прошу закрити провавдження в справі у зв’язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення», – просив хлопець у суду.

Олеся Зеленко закрила справу, не побачивши там порушення.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні