Авто

Електрокари об’єднуються

Google+PinterestLinkedInTumblr

Німецькі компанії BMW і Daimler задумалися над створенням ідеального електрокара. У проекті під назвою «Visio.M» також бере участь технічний університет Мюнхена, компанії Siemens і TUV SUD. Цікаво, що фінансувати створення того ідеалу буде німецький уряд. На розробки виділяють майже 11 млн. євро.

Вага машини становитиме 400 кг без акумуляторів, рухати його буде скромний моторчик потужністю всього 20 к.с. Завдяки малій вазі авто зможе прискорюватися до 60 км/год за 6,8 секунд, максимальна швидкість — 120 км/год., запас ходу — 100 км. Більше інформації про проект наразі не розголошують.

Другим дітищем, заради якого об’єдналися відразу вісім автовиробників, стане уніфікований зарядний пристрій для «електричок». Над ним працюють компанії Audi, BMW, Chrysler, Daimler, Ford, General Motors, Porsche, Volkswagen. Зарядне зможе підключатися до одно- і трифазних зарядників, тобто до звичайних розеток або до спеціальних станцій, що дозволяють заправляти батареї за короткий час. Перші авто з уніфікованими «штепселями» з’являться на ринку вже у 2013 році.

Цікаво, що раніше про єдиний зарядний пристрій вже говорили японці з Toyota, Nissan, Mitsubishi та Subaru. Тож цілком можливо, що з часом нав­коло цього проекту об’єднаються понад 150 компаній світу.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.