Авто

Довгим подорожам бути: найкращі електрокари з великим запасом ходу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В даному рейтингу знаходяться найкращі автомобілі з найбільшим запасом ходу, які можна вільно купити в Україні або на аукціоні в США.

Ключовим елементом будь-якого електрокара є його запас ходу, і чим він більше, тим краще. Саме тому на це й звертають увагу при виборі хорошого електрокара. Справа в тому, що повна зарядка автомобіля може зайняти більше 10 годин (якщо не брати до уваги автомобілі Tesla), а разом з невеликим запасом ходу це робить автомобіль як мінімум нездатним на тривалі подорожі. Але все ж, на ринку, хоч і не багато, але існують дійсно хороші електрокари з великим запасом ходу.

BMW I3

BMW I3

Даний хетчбек крім дизайну нічим не примітний. Він має звичайний для електрокарів мотор, який здатний розігнатися до 150 км/год. У найперших модифікаціях в автомобіль вставлялася літій-іонна батарея, яка мала потужність в 33,2 кВт /год і запас ходу в 200 км. Більш потужна варіація має підвищений запас ходу – 359 км. Хоч це і не багато в порівнянні з моделями «Тесли», однак цього цілком вистачає для невеликих подорожей.

Chevrolet Bolt

Chevrolet Bolt

Практично всі американські автомобілі виділяються потужними моторами і комфортними комплектаціями. Даний електрокар під назвою Chevrolet Bolt не став винятком. В автомобіль встановлюється досить потужний акумулятор, який має ємність 60 кВт /год. Автомобіль під назвою Chevrolet Bolt має запас ходу в 380 км. Також Bolt має потужність в 204 к.с.

Nissan Leaf

Nissan Leaf

Даний автомобіль дуже популярний в Європі і Україні. Така популярність полягає в невеликій вартість авто в порівнянні з непоганими характеристиками. Автомобіль на одному заряді батареї здатний проїхати приблизно 250-300 км шляху на акумуляторі на 40 кВт/год. Офіційно даний автомобіль на території України придбати не можна, але його дуже охоче купують на б/у аукціонах в США, так як в штатах вартість уживаного авто істотно нижча. До слова, подивитися автомобілі з США можна в каталозі на нашому сайті.

Mercedes EQC

Автомобіль під назвою Mercedes EQC вважається одним з найперших електрокарів в лінійці автомобілів Mercedes. Відразу варто відзначити, що вартість кросовера пристойна, однак за ці гроші ви отримуєте якісний і потужний електрокар. Автомобіль має батарею на 85 кВт/год, якої вистачає на цілих 417 км їзди без підзарядки. Купити цей електрокар можна тільки на аукціонах в США, бо офіційно в Україні він не був представлений.

Porsche Taycan

Porsche Taycan

Як і у випадку з Mercedes, Porsche Taycan – це найперший серійний електромобіль компанії. Дивує автомобіль не тільки характеристиками, але і вартістю, його можна по праву назвати найдорожчим електрокаром в Україні. Ємність батареї становить 93,4 кВт/год, чого цілком вистачає на 460 км їзди.

Tesla Model X

Tesla Model XTesla Model X на даний момент є найпопулярнішим електрокаром в світі. Ємність батареї авто становить фантастичні 100 кВт / год, чого вистачає на 507 км. На жаль, дана марка в Україні офіційно не представлена, тому безпосередньо авто Tesla купити не можна.

Tesla Model S

Найбільший запас ходу автомобіля має Tesla Model S. На низьку вартість автомобіля розраховувати як мінімум наївно, так як це кращий автомобіль в своєму класі. Одного заряду батареї потужністю в 100 кВт/год вистачає на рекордні 610 км.

В даному рейтингу ви побачили найкращі автомобілі з великим запасом ходу, які можна вільно купити в Україні або на аукціоні в США. На жаль, не всі моделі офіційно можна купити на території України. Однак придбати нові електромобілі можна у нас на сайті. Там зібрані всі актуальні моделі з докладним описом і фотографіями.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.