Авто

Дорожникам Калущини виділили 400 літрів пального

Google+PinterestLinkedInTumblr

У середу, 11 лютого, перший заступник голови Калуської райдержадміністрації Святослав Кавінський провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомили на сайті Калуської РДА.

SONY DSC

На засіданні комісії говорили про заходи щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та аварій на автодорогах району, пов’язаних з погіршенням погодних умов, а також про забезпечення функціонування систем життєдіяльності населення, підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу узимку.

Аби уникнути надзвичайних ситуацій на автодорогах району у зв’язку із сніговими заметами, комісія вирішила рекомендувати голові районної державної адміністрації виділити з районного матеріального резерву ДРП-2 філії «Івано-Франківське ДЕУ» 300 літрів дизельного палива та 100 літрів автомобільного бензину А-92.

Рятувальним службам доручили забезпечити постійну готовність сил та засобів для реагування на можливі надзвичайні події, пов’язані з погіршенням погодних умов та сніговими заметами.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.