Авто

Для чого потрібен підрамник на Ниву

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Більшість господарів автомобіля ВАЗ-2121, щоб зменшити вібрацію в салоні встановлюють підрамник. Підрамники на Ниву ви зможете знайти на сайті niva21.com.ua. Підрамники це спеціальні металеві конструкції, які беруть на себе чтобы вібрацію, що створює роздавальна коробка. Автомобіль Нива досить популярний та має багато переваг та недоліків, один з них, це вібрація в салоні. Чим “доросліше” експлуатований транспорт,  тим більше відчувається цей недолік. Сильна вібрацію виникає через конституційних особливостей автомобіля: причина полягає в неправильному закріпленні роздаткової коробки. Вона фіксується на днищі за допомогою сайлентблоків і під час роботи досить сильно вібрує. Така особливість спричиняє дискомфорт під час їзди та негативно впливає на трансмісію, це призводить до її передчасного зносу. Саме із за цього, господарі таких авто встановлюють підрамник.

Підрамник – це зварний виріб, який має металеві куточки та просверлені точки кріплення, а також пластини кріплення до яких фіксується основа. Роздавальна коробка не повинна щільно кріпитися на основі. Для цього використовуються еластичні опори, які є в комплекті. Такі конструкції виготовляються в заводських умовах. Деякі власники авто, намагаються виготовити підрамник самостійно, але ця конструкція виходить занадто важка та велика, що в результаті призводить до великої нагрузки на авто. Саме цьому варто купувати підрамники, які виготовленні в спеціальних умовах. Вони мають поздовжні лонжерони, за допомогою яких монтаж проводиться досить просто та не займає багато часу.

Важлива перевага підрамника полягає в тому що його головна функція – це гасіння коливальних рухів роздаткової коробки,  тобто він бере вібрацію на себе. Також варто виділити і інші плюси його використання: захист корпусу від пошкоджень, зниження шуму в салоні, амортизація вібрації валів, додатковий захист днища та багато іншого. Для того, щоб відчути всі переваги використання підрамника, потрібно правильно його встановити. Якщо все зроблено вірно, то зміщення осі між коробкою передач і роздаткової, майже немає, що досить добре впливає на тривалість роботи ціх агрегатів. Якщо купити заводський підрамник і правильно його встановити, то комфортне перебування в салоні автомобіля вам гарантоване.

Важливо обрати якісний підрамник, тому уважно обирайте виробника, який відповідає за якість продукціїї та позитивно себе зарекомендував на ринку.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.